„Winą za odebranie sobie życia obarczył pracowników Urzędu Skarbowego”

Trwa wydobywanie z dna Jeziora Pilchowickiego terenowego samochodu bmw, przy użyciu którego wczoraj (13.06) wieczorem 56–letni mieszkaniec Mysłakowic popełnił samobójstwo. Mężczyzna rozpędził samochód i spadł do wody z 30–metrowej skarpy. Zginął na miejscu. Winą za odebranie sobie życia obarczył pracowników Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze.”

 

„Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem przy Tamie Pilchowickiej. Po godz. 18.00 mężczyzna wziął samochód sprzed swojego domu w Mysłakowicach i odjechał. W mieszkaniu zostawił list pożegnalny. Rodzina powiadomiła policję i rozpoczęła poszukiwania. W tzw. międzyczasie policjanci odebrali zgłoszenie o wypadku przy tamie”

 

„Kilka osób widziało, jak mężczyzna najpierw chodził po tamie i rozmawiał przez telefon, po czym wsiadł do samochodu, włączył światła, rozpędził pojazd i całym rozpędem wjechał do wody spadając z 30 –metrowej skarpy”

 

 

 

 

Komentarze pod artykułem na jelonka.com

 

„TO BYŁ MÓJ WUIEK I PROWADZIŁ GOSPOARSTWO ROLNE PRZEJĘTE PO OJCU,DUŻE I NOWOCZESNE,SPRZEDAWAŁ DZIAŁKI BUOWLANE I OPŁACAŁ ZA TĘSPRZEDAŻ PODATEK ROLNY,NIEKTÓRE Z TYCH DZIAŁEK URZĄD UZNAŁ JAKO PRZEMYSŁOWE I POLICZYŁ MU NIEWYOBRAŻALNĄ KARĘ,CHCIELI MU ZABRAĆ DOM IZAJĄĆ GOSPODARSTWO NA KTÓRE WIELE LAT PRACOWAŁ”

 

„Znałem osobiście Janusza. Urząd Skarbowy bezwzględnie stosował bezprawne działania wobec niego. Zapomniano że w tym kraju panuje zasad 2 instancyjności i tak pomimo odwołań złożonych do Sądu Wojewódzkiego bezprawnie z naruszeniem prawa nasyłano na niego komornika, nadawano klauzule natychmiastowej wykonalności bo bali się że nie zapłaci a jego majątek znacznie przewyższał jego zobowiązanie i był trudno zbywalny. Naruszano z pełną świadomością zasadę iż organy Państwa stoją na straży praworządności i budowania zaufania obywatela o organów. Po drugie z góry założono że to jest krętacz a taka metoda jest powszechnie przyjmowana. Szanowni Państwo jak Polska ma się rozwijać i mają być tworzone miejsca pracy jak Urzędnik z góry mentalnie jest nastawiony wrogo do człowieka. Jak mamy funkcjonować”

 

„dajcie sobie na luz JANEK TO BYŁ WPOŻO FACET i prosze o zero głupich konwersacji ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ kondolęcje dla rodziny”

 

 

„Uważali , że ma to musi dać !!! A jak nie chciał to Go psychicznie wykończyli !!! Bo obywatel tego kraju władzy się musi bać !!! I płacić bez szemrania ! Zmarły prowadził gospodarstwo rolne ! Oby to była ostatnia Ofiara tego perfidnego kraju ! Obywatele coś trzeba z tym zrobić ! Wyrazy głębokiego żalu i współczucia dla rodziny „

 

http://www.wykop.pl/ramka/1555107/zabil-sie-obarczajac-urzad-skarbowy-w-jeleniej-gorze/

 

O autorze: R.Zaleski

Członek Konfederacji Blogerów