Internet – Narodowcy 1:0

q
Hehe, ale mam ubaw od kilku godzin.
Otóż wyciekły z fejsbóka “niewiadomymi” kanałami wszystkie rozmowy Przemysława Holochera. I jest tam mega dużo kwiatków których ze względu na wiarygodność pozwolę sobie nie skomentować.
Zacytuje jedynie oświadczenie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, oraz jednego z bezpośrednio dotkniętych czyli Janusza Korwina Mikke’go.

Oświadczenie Ruchu Narodowego:

źródło

Warszawa, 05.09.2013 r.

 

Jako że Ruch Narodowy stawia sobie za cel radykalną przebudowę polskiej rzeczywistości społeczno-politycznej spodziewaliśmy się ataków ze strony sił zainteresowanych zachowaniem status quo. Przeprowadzony atak to nikczemna próba zdyskredytowania i skonfliktowania ideowego środowiska oraz uderzenia w życie prywatne jego działaczy. Metoda dokonanego ataku nie tylko ma charakter kryminalny, ale jest także charakterystyczna dla działań służb specjalnych. Opublikowany zbiór danych ma rozmiar i charakter, który uniemożliwia nam rozstrzyganie o jego kompletności i autentyczności. Apelujemy dlatego o powściągliwość w korzystaniu z tych zasobów i w formułowaniu wniosków na podstawie ich treści.

 

 

Działaczy i sympatyków Ruchu Narodowego wzywamy do zachowania wzajemnej solidarności, gdyż to przede wszystkim w nią celowali sprawcy ataku. Jesteśmy przekonani, że Ruch Narodowy podoła tej próbie i – wbrew intencjom naszych wrogów – wyjdzie z niej wzmocniony, dojrzalszy oraz bardziej zjednoczony.

 

 

Rada Decyzyjna Ruchu Narodowego

Oświadczenie Janusza Korwin Mikke:

źródło

Koledzy Narodowcy!

Piszę to, rzecz jasna, do prawdziwych narodowców, do polskiej Prawicy. Piszę – bo i my, i Wy, chcemy zbudować Państwo Polskie oparte o Prawo, Prawdę, Sprawiedliwość; by wyglądało ono inaczej, niż zdychająca, skorumpowana III Rzeczpospolita.

I ktoś nieustannie rzuca nam kłody pod nogi. Nagle – ni z tego ni z owego – demonstracyjnie „wyklucza się” mnie z Komitetu Honorowego Marszu Niepodległości (którego członkiem nigdy nie byłem – choć popierałem). Padają jakieś absurdalne oskarżenia… Cóż – taka dziś jest polityka.

Tymczasem dwa dni temu ktoś (najprawdopodobniej hackerzy z Antify, podszywający się pod Wikileaks – ale: cholera wie…) włamał się na prywatna pocztę szefa ONR, p.Przemysława Holochera i upublicznił jej treść. Dziś zadzwoniłem do p.Holochera z wyrazami współczucia i sympatii – bo to są niedopuszczalne metody – ale On najwyraźniej nie zrozumiał moich intencyj.

Tymczasem te materiały szeroko wyciekły do Sieci – część „Teczki Holochera” trafiła nawet na WYKOP: http://www.wykop.pl/link/1640000/upr-falszowal-podpisy-by-zablokowac-korwina-holochergate/  – i, niestety, nie da się udawać, że ich nie ma. Muszę się więc do nich ustosunkować – bo dotyczą KNP i UPR.

Obszerne fragmenty poświęcone są mojej osobie – i problemowi: „Jak mnie załatwić?” – czy tez „Poczekać, aż umrę…”). Jedna rozmowa p.Holochera i p.Bartosza Józwiaka, prezesa UPR (człowieka tak zapiekłego w nienawiści do mnie, że w żywe oczy kłamie, że do Niego nie dzwoniłem – choć mam przecież billingi…) dotyczy celowego fałszowania podpisów zbieranych przez mój Komitet Wyborczy w Rybniku, gdzie (ku naszemu zdumieniu) odrzucono nam wiele podpisów. Myśleliśmy, że to robota WKW. Myliliśmy się – i przepraszam Komisję za podejrzenia:

Oto te rozmowy:
„Bartosz Józwiak 4 marca 2013 o 13:09

A, Przemku, podaj mi imię i nazwisko i namiar na tego człowieka z ONR, który ewentualnie byłby nam przychylny i mógłby w tych podpisach dyskretnie pomóc.

PH: 600111468 [to jest telefon działacza ONR ze Śląska, p.Michała Olszewskiego – JKM]

Tylko naświetl mu sprawnie będzie zbierał, ale kogoś może wyznaczyć

powiedz, że że ja coś mówiłem, że może osoby z Wodzisławia (…)

Bartosz Józwiak15 marca 2013 o 12:55

Teraz walczę z Januszkiem. Prawie mu uwaliłem podpisy (na 2300 uwalili mu 1000), smyknął się spod gilotyny oszustwem, ale za to teraz ma kontrolą Policji i prokuratury i jak choć jeden będzie zły (a z tych doniesionych wszystkie są lewe (przepisywane z poprzednich wyborów) to ląduje jak Begerowa w sądzie.”

Przemysław Holocher 15 marca 2013 o 13.00

ha ha

Całość: http://tiny.pl/h39md

Jak widzicie obydwaj Panowie montują i aprobują fałszerstwa wyborcze, rzucanie fałszywych oskarżeń na przeciwników politycznych itd. Czym Oni różnią się od SB? Stosunki w „kierownictwie Ruchu Narodowego” takie same, jak kiedyś w PZPR:

„Przemyslaw Holocher 21 maja 2013 o 11:19

Do wiadomości Zarządu Głównego ONR: Witam, proszę o zorganizowanie zjazdu zarządu ONR i MW. Ale bez Winnickiego, Tumanowicza etc. Na tym zjeździe należy podjąć wspólną decyzję zarządu ONR I MW, jako wiodących sil w RN. Ma to być wspólne oświadczenie RZĄDAJĄCE wydalenia Artura Zawiszy jako osoby będącej politykiem (który przeszedł przez niejedna partie) co przeczy założeniom Ruchu Narodowego, a także, jego niejasnych powiązań z nowym ekranem (skąd on się wziął w radzie nadzorczej?

o K. Bosaku:

Przemyslaw Holocher 6 listopada 2012 o 00:47

„ale co mnie to interesuje, że się obrazi

kim on jest?

jakie ma dla mnie znaczenie?

co on zrobił dla ideii narodowej

niech uważa tylko na słowa

bo ja mam gorący temperament

Alek Krejckant 6 listopada 2012 o 00:48

heh i to jest problem ! musisz działać spokojnie, przecież nie chcemy się pożreć, tylko współpracować i tak, przyszłość jest taka, że będziemy coraz bliżej współpracowali, albo poniesiemy porażkę.

Przemyslaw Holocher 6 listopada 2012 o 00:49

ale mi nie zależy na współpracy z nim

zrozum to

nie, nie

nie tędy droga

droga jest tędy, aby współpraca mw i onr

byla bliska

i bez kłótni

ale resztę odsunąć na dalszy plan

i pokazać miejsce w szeregu

dla mnie taki bosak nic nie znaczy, nie ma nam nic do zaoferowana”

A teraz sam p.Bosak:

„Krzysztof Bosak 21 grudnia 2012 o 21:01

Widziałem się z obecnym prezesem UPR kilka dni temu w Warszawie i widać że oni mają jasny plan wykorzenienia korwinizmu, są dość pragmatyczni i otwarci na przywództwo zaproponowane przez narodowców. Czego więcej chcieć?”

Co nie przeszkodziło p.Bosakowi przyjąć zaproszenia na niedawny Piknik KNP w Gdyni

A to wymiana zdań:

Andrzej Kmicic 26 maja 2013 o 14:07

ale trzeba uwzględnić‡ jeszcze jeden czynnik

Andrzej Kmicic 26 maja 2013 o 14:08

wejście UPR do RN może odstraszyć  socjalną… część‡ narodowców, a widzisz, że niezależnie od tego co byśmy chcieli , ich jest b.  duża część

Andrzej Kmicic 26 maja 2013 o 14:08

zauważ, że nowy zarzą  MW obfituje nawet w osoby po poglądach narodowo-bolszewickich hehe

Przemyslaw Holocher 26 maja 2013 o 14:13

no narodowy bolszewizm to już przesada jednak

Przemyslaw Holocher 26 maja 2013 o 14:13

my nie dzielimy się na socjal i kapitalizm

No, więc właśnie: pretekstem do „usunięcia mnie z Komitetu” było stwierdzenie, że w Ruchu Narodowym są osoby o poglądach narodowo-socjalistycznych….

Koledzy: ciężko dowiadywać się czegoś takiego o ludziach, z którymi razem chciałem budować polska Prawicę. Nie jest dobrze podsłuchiwać pod drzwiami – ale jak to się już stało, nie można ukrywać, że się stało…

Teraz mam dość. Nam potrzebna jest Wielka Idea, nam potrzebna jest Wielka Polska – a nie drobne krętactwa i intrygi. Narodowców chcących iść drogą przedwojennego Stronnictwa Narodowego, drogą wytyczoną przez Romana Dmowskiego, Adama Heydla, Romana Rybarskiego, Edwarda Taylora – zapraszam do Kongresu Nowej Prawicy. Zapraszam też na Marsz Suwerenności – 5 października. Nigdy nie rozumiałem, jak narodowcy mogą świętować oddanie w Polsce władzy Józefowi Piłsudskiemu, największemu wrogowi narodowców…

A narodowi socjaliści nie się zapiszą do tych „autonomistów” – i założą własną partię.

O autorze: parasolnikov