Elżbieta Jakubiak i Andrzej Duda o prezydenturze Lecha Kaczyńskiego

Realizatorzy programu przedstawiają także fragment filmu Prezydent pokazujący wystąpienie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Gruzji i jego pamiętne przemówienie na placu w Tbilisi.

Kaczynski Gruzja

Elżbieta Jakubiak i Andrzej Duda odpowiadają m.in. na pytania o osiągnięcia ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w czasie jego kadencji przedwcześnie zakończonej tragicznym wydarzeniem w Smoleńsku.Elżbieta Jakubiak i Andrzej Duda o prezydenturze Lecha KaczyńskiegoOdpowiadają oni m.in. na pytania o osiągnięcia ś.p. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w czasie jego kadencji — przedwcześnie zakończonej tragicznym wydarzeniem w Smoleńsku.

Mówią oni także o działalności Lecha Kaczyńskiego w czasie pełnienia funkcji prezydenta m.st. Warszawy.

Realizatorzy programu przedstawiają także fragment filmu Prezydent pokazujący wystąpienie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Gruzji i jego pamiętnego przemówienia na placu w Tbilisi. Film Prezydent jest polskim filmem dokumentalnym z 2013 roku o Prezydencie RP Lechu Kaczyńskim. Film jest zrealizowany przez Joannę Lichocką i Jarosława Rybickiego.


Biografia Lecha Kaczyńskiego nominowana w konkursie Książka Historyczna Roku

Jest to biografia polityczna L. Kaczyńskiego, rekonstruująca kolejne etapy jego aktywności: od udziału w Marcu ’68, udział w trójmiejskim ruchu antykomunistycznym, roli w Wielkim Strajku 1980 r., aktywności w “Solidarności” i m.in. internowanie.


“Prezydent” — film o Lechu Kaczyńskim, reżyseria Joanna Lichocka i Jarosław Rybicki

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...