CIDO – Centrum Integracji Drugiego Obiegu

Logo N-czarne

Miałem o tym napisać dawno temu… powstał serwis internetowy integrujący patriotyczne strony i portale –  http://cido.pl/

Chyba będzie najprościej, jeśli oddam głos jego twórcy:

Szanowni Państwo !


    Wysyłam do Państwa niniejszego maila, z informacją o umieszczeniu w trakcie ostatniej aktualizacji, banera Państwa strony internetowej w katalogu: „Centrum Integracji Drugiego Obiegu”.

Serwis CIDO, powstał w celu integracji możliwie jak największej liczby środowisk związanych z wartościami patriotycznymi, oraz maksymą Bóg, Honor, Ojczyzna, które to aktualnie funkcjonują w tak zwanym drugim obiegu informacji. Ponieważ dotychczas wszystkie te środowiska istniały w rozproszeniu w przestrzeni wirtualnej, utrudniało to potencjalnie zainteresowanym osobom ich odszukanie i zapoznanie się z prezentowanymi przez nie informacjami.

W tej chwili, internauta wchodzący na stronę serwisu CIDO, otrzymuję najprostszy jak to tylko możliwe dostęp do wszystkich serwisów drugiego obiegu, istniejących w internecie. Liczę na to, że dzięki takiemu rozwiązaniu znacząco rozpowszechni się w społeczeństwie świadomość istnienia i wielkości, ogólnie rzecz ujmując ruchu patriotycznego w Polsce.
Słowo integracja użyte w nazwie serwisu CIDO, nie wiąże się z jakąkolwiek intencją strukturalnego lub formalnego łączenia poszczególnych środowisk w jeden organizm, a jedynie ma na celu stworzenie wspólnego interfejsu, który posiadając siłę wszystkich skatalogowanych serwisów, będzie w stanie stanowić realną przeciwwagę dla mainstreamu.
Tym samym, zachowując odrębność myśli i indywidualny charakter poszczególnych serwisów, możemy stworzyć wspólnymi siłami mechanizm wzajemnej reklamy i promocji, którego działanie będzie korzystne dla wszystkich stron.

Bardziej szczegółowe informacje o strukturze i zawartości serwisu CIDO, znajdziecie Państwo na stronie www.cido.pl, pod przyciskiem “Info !”

Będę wdzięczny za umieszczenie na Państwa własnych stronach internetowych linku do serwisu CIDO (w załączniku do niniejszego maila, przesyłam baner CIDO). Byłbym również wielce zobowiązany, za przychylne publikacje dotyczące niniejszego przedsięwzięcia, popełnione przez Państwa autorów, na łamach własnych serwisów.
Proszę również o przesyłanie wszelkich uwag i propozycji dotyczących serwisu CIDO, związanych np. z jego szatą graficzną, funkcjonalnością, oraz sposobem jego szerszego wykorzystania, na adres mailowy: info@cido.pl.

Z Wyrazami Szacunku
(Nazwisko znane redakcji)

O autorze: Asadow

Marek Sas-Kulczycki (konto do admistracji)