wyszperane 12/03/14

 

 


Szatan chce wywołać chaos, aby w zamieszaniu posadzić na tronie antychrysta, jako jedynego wyzwoliciela ludzkości, przynoszącego upragniony pokój. To, co dzieje się teraz na waszych oczach, moje dzieci, jest przygotowaniem do tego wydarzenia. Świat znalazł się pod wpływem działania dwóch bestii, które dzięki swojej przebiegłości wniknęły w świat duchowy i materialny, szerząc bluźnierstwa przeciwko Bogu. Szatan, wróg ludzkości, wielki zwodziciel i kłamca, chce z całą mocą ukazać daną sobie władzę.
Gdybyście, moje kochane dzieci, nie ulegali jego wpływom, gdybyście odpowiedzieli na mój matczyny apel i wezwanie do modlitwy, pokuty i zadośćuczynienia Bogu, jego działanie byłoby o wiele mniej skuteczne. A tak, wasze uporczywe trwanie w grzechu, rozwiązłość i obojętność, pomagają szatanowi i wszystkim jego zwolennikom spełniać jego zamiary niszczenia, burzenia i sprzeciwiania się wszystkiemu, co należy do Boga.
Moje kochane dzieci, jesteście teraz świadkami, jak pozornie sprzeczne ideologie zniewolenia i fałszywie rozumianej wolności realizują swoje plany wobec narodów. W rzeczywistości – jednoczą swoje siły, aby ludy i narody oddały pokłon obrazowi bestii. Prawda i wolność leżą jedynie w zwycięstwie krzyża, w uznaniu praw Bożych, które wynikają z naturalnego porządku rzeczy.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12071&Itemid=46

Tyle że nic nie jest tak, jak się wydaje na pozór. Dzielni obrońcy demokracji są okazuje się opłacani przez zagranicznych sponsorów, a międzynarodowi geszefciarze dzięki pałacowemu przewrotowi nie tylko nic nie tracą, a zyskają przegrupowując się w ten sposób, że kolejna ekipa drenująca chwiejącą się na krawędzi bankructwa Ukrainę, będzie zwyczajnie starą ekipą Tymoszenko, z odrobinę odmienionymi twarzami.
[  …  ]
Świat zastygł w oczekiwaniu. A stary czekista pozwolił trochę odczekać i ledwie się skończyły igrzyska, przeprowadził błyskawiczną operację wojskową, faktycznie przyłączając do Rosji Krym, czyli de facto dokonał aktu wojny z zaborem terytorium. I co się stało? I nic się nie stało. Kreml wykonał szach i mat na Krymie, a matołki liczące punkty robra stanęły w rozkroku.
Nie wolno tak! Nie pozwalamy. Jesteśmy oburzeni. Natychmiast musicie zasiąść do stołu rozmów itd. Gadał dziad do obrazu [a na obrazie mużyk z kałachem]. Oburzajcie się do woli. Nam czas pomyśleć, co naprawdę za tym wszystkim się kryje.
Po pierwsze nieopodal, w Egipcie były szef sztabu za dobrych czasów Mubaraka gen. Sissi, czasów kiedy to Egipt twardo siedział w obozie NATO-wskim, dokonał koniecznych zmian gabinetowych i już szykuje się do objęcia wakującego tronu prezydenckiego, a wybory są praktycznie formalnością. Nie próżnuje jednak na swoim zawodowym polu, bo w ubiegłym tygodniu podpisał na Kremlu długoterminową umowę na dostawy broni, co w języku praktyki oznacza de facto ścisłą współpracę wojskową.
http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12056&Itemid=47


Coraz więcej elementów wskazuje na zwykłą ustawkę, która wykorzystując sprzyjające okoliczności – złe rządy skorumpowanej ekipy Janukowycza i słuszne niezadowolenie obywateli Ukrainy doprowadziła do zwykłego puczu zastępując poprzednią , złą władzę, nową, równie złą. Tamta poprzednia miała choć ten atrybut, że została legalnie wybrana w powszechnych wyborach, obecna to zwykli uzurpatorzy.
Czy nie można było poczekać te trochę i zmobilizować Ukraińców do dokonania lepszego wyboru? Obyłoby się bez paraliżujących kraj rozruchów i śmierci dziesiątek niewinnych ludzi.
To by było jednak zbyt proste i nikt nic by nie ugrał – ani zachodni dobroczyńcy ludzkości nie mieliby okazji podporządkować sobie Ukrainy ani Rosja nie miałaby pretekstu do położenia łapy na Krymie.
http://spiritolibero.neon24.pl/post/107074,ukraina-czyli-ratujmy


Levy bardzo chce zgotować podobny los Syrii, gdzie jak wiemy grupy “nieuzbrojonych cywili” i “rewolucyjnych aktywistów” od trzech lat walczą z armią Assada. Niestety opór Rosjan, którzy dbają tam o własne interesy (także wojskowe), udaremnia na razie kolejną rewolucję i zwycięstwo demokracji.
Ta nieugięta postawa Rosjan do tego stopnia rozwścieczyła Levy’ego, że latem zeszłego roku (29 sierpnia) napisał ostry komentarz na temat Rosji we francuskiej prasie. Levy tak się rozwścieczył, że zapędził się we wzmianki o “rebelianckiej Ukrainie” (“Ukraine rebelle”), chociaż w dniu 29 sierpnia 2013 roku obywatelska rewolucja na Majdanie nie była jeszcze operacją jawną:
http://monsieurb.neon24.pl/post/107082,mossad-przewidzial-majdan

Dziennikarze niezależnych mediów uzyskali informację od anonimowego wyższego urzędnika ukraińskiego Ministerstwa Finansów, że według niego na rozkaz jednego z “nowych przywódców”  Ukrainy  całe rezerwy ukraińskiego złota zostały przetransportowane do Stanów Zjednoczonych.
Według oficjalnych danych MFW Ukraina posiadała 40 ton rezerw złota, które zwiększyły się o 100% w ciągu ostatnich dziesięciu lat:
http://adnovum.neon24.pl/post/107073,pierwszy-lup-ukrainskiej-rewoltyW celu obrony etnicznych żydów przed majdaniarzami i nacjonalistami Izrael wprowadza swoje wojska do Odessy gdzie mieszka największa część żydowskiej diaspory na Ukrainie. W najbliższych dniach obecność wojskowa Izraela będzie się zwiększać, wojska będą rozmieszczone nie tylko w Odessie ale i w takich węzłach komunikacyjnych jak Izmaił i Iljicziewsk.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-wprowadza-wojska-odessy-2014-03

Tym razem zamiast ulotek i biuletynów rewolucyjnych rozdawanych na rogu ulicy, używana jest technologia dwudziestego pierwszego wieku w formie portali społecznościowych FeceBook i Tweeter, a sekretarz stanu USA John Kerry, podobnie jak Lew Bronsztejn, przywozi z Wall Street na wsparcie rewolucji $ 1,000,000,000 w formie elektronicznego przelewu bankowego. To dzięki takim nowoczesnym metodom organizowane są uliczne protesty i to dzięki nim możliwe były podobne rewolucje nazwane „Wiosną Arabską”.  Tak się złożyło, że zaraz przed wybuchem protestów w Egipcie byłem w Kairze i zadziwił mnie niecodzienny widok telefonów komórkowych w ręku każdego młodego człowieka nawet w najbiedniejszych dzielnicach miasta. Nie rzadko widziałem kilkunastoletnich wyrostków bez butów i w porwanych podkoszulkach „tekstujących” na swoich „wypasionych komórkach”. Niestety tak jak w 1920 roku siła militarna Państwa Polskiego tak i w roku 2014 siła militarna Rosji jest jedynym lekarstwem na rozprzestrzenianie się po całym świecie bolszewickiej rewolucji sterowanej przez międzynarodową szajkę banksterów.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-kabaret-bezradnych-komediantow-2014-03

Na powitanie Ukrainy w tak przez nią upragnionym Eurokołchozie dwie wiadomości

Rząd Islandii zamierza wycofać wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej; odpowiedni projekt ustawy został skierowany w piątek wieczorem do parlamentu – poinformował rzecznik islandzkiego ministerstwa spraw zagranicznych.
Za takim krokiem opowiedziały się parlamentarne frakcje partii centroprawicowej koalicji rządowej. W przyszłym tygodniu projekt ustawy ma być przedmiotem debaty w parlamencie.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/74899-islandia-chce-wycofac-swoj-wniosek-o-czlonkostwo-w-unii-europejskiej


Unia Europejska znajduje się w ślepym zaułku. Ale wiemy, że jest alternatywa, o wiele lepsza dla Holandii od całej tej bezsensownej gospodarki planowej. Wyjście. Wystąpienie Holandii z Unii Europejskiej. Badania, które przeprowadziła Partia Wolności pokazują, że wyjście byłoby dobre dla Holandii.
Wyjście spowoduje wzrost gospodarczy i zatrudnienie, ponieważ Holandia będzie mogła określić ponownie swój własny budżet, własną politykę handlową i własną politykę imigracyjną. Wyjście oznacza, że Holandia nie będzie już musiała płacić miliardów do budżetu UE,
http://bombardier.neon24.pl/post/107008,do-czego-nam-potrzebna-unia-europejska

Gdyby był premierem mówi pan z podziemnej TV. Przytomny gość, nie stara się, bo wie dobrze, że go z takimi poglądami nie dopuszczą. Przyjemnie jednak jest posłuchać.
http://www.youtube.com/watch?v=LVaUYN-qThw


Polskie Radio dla zagranicy: polscy katolicy zamordowali Żydów w Jedwabnem

http://www.pch24.pl/polskie-radio-dla-zagranicy–polscy-katolicy-zamordowali-zydow-w-jedwabnem,21588,i.html#ixzz2vn4qhDOc

— “Może by więc zacząć od uporządkowania mechanizmu pozwalającego obywatelom wpływać na decyzje ich dotyczące, przy pomocy referendum? Należy domagać się zmiany ustawy o referendum tak, by po zebraniu pod wnioskiem określonej liczby podpisów było one obligatoryjne, a wynik referendum bez względu na frekwencję wiążący dla władzy.” — M.Todd

O autorze: Jacek