REWELACJA! JANUSZ KORWIN-MIKKE JEST NARODOWCEM!

Zbigniew Okorski, stara dobra polska szlachta twierdzi, że JKM nie ma niepolskiego pochodzenia, lecz pochodzi z równie dobrej polskiej rodziny. Dzisiaj 17-go maja 2014 w Galerii Porczyńskich po udekorowaniu laurami i medalami „POLONIA MATER NOSTRA EST” wypowiedział się przed moją kamerą. Stanowczo zadał kłam plotkom złośliwym i oszczerczym – że JKM to Ozjasz Goldberg.

Zbigniew Okorski twierdzi, że JKM był całe życie narodowcem. Stanowczo zadaje kłam, jakoby rzekomo JKM miał pochodzenie żydowskie. Okorski odsyła ciekawych sprawy na Powązki – aby samemu się przekonać, że polska rodzina Korwin-Mikke od pokoleń ma tam katolicki grobowiec.

Oświadczenie Okorskiego stawia w zupełnie nowym świetle wyrzucenie JKM z komitetu honorowego Marszu Niepodległości. Wielu naiwnych narodowców przyklasnęło tej decyzji właśnie przez wzgląd na rzekomą żydowską narodowość Pana Prezesa, o ktorym nieznani sprawcy byli rozsiewali tę falszywą plotkę od lat. Działacze narodowi z prowincji o poglądach nacjonalistycznych zrozumieli konflikt jako oczywisty i gremialnie poparli usunięcie Żyda spośród Maszerujących. No i tutaj się okazuje, że ten najważniejszy dla naiwnych narodowców argument, o którym tak wielu myślało, a prawie wszyscy milczeli – JEST FAŁSZYWY.

Polecam obejrzenie filmu:

Czy prawda opublikowana na filmie TELEWIZJI NARODOWEJ doprowadzi do zwrotu w kampanii wyborczej?

O autorze: Eugeniusz Sendecki

Inicjator stałego monitoringu funkcjonariuszy (SMF) w warszawskiej izbie wytrzeźwień (Kolska 2004), twórca niezależnych prawyborów (PRAWYBORY NCBO - od roku 1995), założyciel TELEWIZJI NARODOWEJ (2007). Członek ZChN, SN, LPR, PP. Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego. Kierownik poradni pracowniczej MEN (2007). Obrońca Krzyża. Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa, Ursynów.