6 września: Ogólnopolska Akcja Protestacyjna pod placówkami dyplomatycznymi Ukrainy!

W związku z skandaliczną postawą polskojęzycznych władz i w obliczu niezwykle niebezpiecznej sytuacji międzynarodowej jako świadomi obywatele skupieni wokół Inicjatywy „Nie wojnie z Rosją” pragniemy wyrazić swoje stanowisko publicznie. Będzie ku temu okazja już w najbliższą sobotę tj. 6 września. Zaplanowane zostały protesty w Warszawie, Krakowie i Lublinie.

 

 

 

 

Ambasada Ukrainy w Warszawie, Al. J.Ch. Szucha 7 (od godz. 17-00 do 19-00).

 

Konsulat generalny Ukrainy w Krakowie, Al. Beliny-Prażmowskiego 4 (od godz. 17-00 do 19-00).

 

Konsulat generalny Ukrainy w Lublinie, Plac Litewski 1 od strony ul. 3 maja 14(od godz. 19-00 do 21-00).

 

 

 

 

Nie pozwólmy aby ponad naszymi głowami politycy siedzący sobie w wygodnych fotelach ryzykowali bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin tylko po to aby przypodobać się swoim zachodnim mocodawcom! Przyjdź i powiedz NIE dla tego typu służalczej polityki, powiedz NIE dla dalszej eksalacji napięcia z Rosją, powiedz NIE dla dalszej ekspozycji banderowców jako bohaterów narodowych dla nowych kijowskich władz! Wreszcie powiedz STOP wojnie, która toczy się na południowym wschodzie i codziennie pochłania dziesiątki ludzkich istnień.

 

Społeczeństwo Donbasu ma prawo decydować o swojej przyszłości i nie ma obowiązku wypełniać żądań kijowskiej junty! Ma prawo mówić językiem swoich przodków i ma prawo do obrony przed agresją Kijowa. To nie terroryści jak usiłuje się nam wmówić. To patrioci, którzy nie zgadzają się z nową polityką Kijowa.
za: http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1749%3A6-wrzenia-ogolnopolska-akcja-protestacyjna-pod-placowkami-dyplomatycznymi-ukrainy&catid=44%3Aowp&Itemid=95

 

Tagi:

O autorze: parasolnikov