Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zaprasza

02.05.2015 Msza Święta za Ojczyznę, III Konferencja POWSTAŃ POLSKO, Koncert Patriotów – Warszawa – Pola Elekcyjne na Woli

TrzeciaKonferencja003Miniatura str1

1 Maja wyruszamy z Szymanowa o 8.15, Msza Święta 10.30 w Niepokalanowie

2 Maja, wyruszamy z Ołtarzewa 8.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego 15.00 (róg Górczewskiej i Deotymy), 15.30 Msza Święta w dawnym rycie, kazanie wygłosi Ks. Prałat Roman Kneblewski, modlitwę poprowadzi Ks. Stanisław Małkowski, godz. 17.00 III Konferencja Powstań Polsko, 19.00 Koncert

3 Maja 11.00 Msza Święta pod Krzyżem Traugutta w Parku Traugutta w Warszawie i Marsz Patriotów ulicami Warszawy przez Nowe i Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Most Poniatowskiego, Zieleniecką i Zamojskiego pod Krzyż Katyński u Matki Boskiej Zwycięskiej (Kamionek)

do pobrania piliki graficzne:

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRUktDSGowUnpWWWM/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRdzNZZmdHWVgxVzQ/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRaHhvQ0hPSWNCWVU/view?usp=sharing
miniaturka https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRN0U4YVRkMnMwRUE/view?usp=sharing

„…aby Polska była prawdziwym królestwem Twoim i Twojego Syna…” (Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego)

ZAPROSZENIE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy 2 maja 2015 roku na wielką uroczystość w wigilię święta Matki Boskiej Królowej Polski.

Jako Dzieci Boże i Dzieci Narodu Polskiego, przygotowując się do rocznicy Chrztu Polski, zorganizujemy w dniu 02.05.2015, na Polach Elekcyjnych Królów Polski (na Woli w Warszawie), w wigilię Święta Matki Boskiej Królowej Polski – w ramach corocznej Pielgrzymki Patriotów – uroczystości, poprzez które poddamy się pod słodkie panowanie Jezusa Chrystusa.

Czas najwyższy, by tron Polski ponownie objął w swe władanie – detronizowany przez współczesny świat – Jezus Chrystus i Jego słodkie prawo. Czas najwyższy by człowiek, który w pysze swojej zasiadł na tronie Bożym, ustąpił z tego miejsca i oddał Bogu to co Boskie!

Tak jak nasi przodkowie „wolni od obcej przemocy nakazu”, zgodnie z prastarą tradycją i zasadą ELEKCJI VIRITIM, obowiązującą w czasach bezkrólewia, w wolnym i odpowiedzialnym akcie naszej woli, będziemy błagać Boga by powrócił na tron Polski.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE WOLNE STANY,

WSZYSTKICH WOLNYCH OBYWATELI,

CAŁY NARÓD!

Tego dnia wszyscy, którzy przybędą z całej Polski na miejsce elekcji polskich królów, dokonają UROCZYSTEJ, POKUTNEJ PROŚBY NARODU POLSKIEGO, BY NA TRONIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZASIADŁ BÓG ZE SWYM DEKALOGIEM. NIECH W OJCZYŹNIE ZNÓW OBOWIĄZUJE POSŁUSZEŃSTWO I PODDANIE PRAWU BOŻEMU.

ZANIESIEMY MODLITWĘ DO KRÓLOWEJ POLSKI, NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, ABY ZGODNIE Z JASNOGÓRSKIMI ŚLUBAMI NARODU „POLSKA STAŁA SIĘ PRAWDZIWYM KRÓLESTWEM MARYII I JEJ SYNA”.

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

505075818

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

O autorze: Judyta