Ogólna teoria wszystkiego

Szanowni Państwo.

Przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Zewsząd jesteśmy bombardowani apokaliptycznymi zagrożeniami, jakie na nas czyhają. Kryzys finansowy i gospodarczy, odczuwalne do dzisiaj bankructwo Lehmann Brothers, rosnące ceny ropy, bezrobocie, kryzys grecki, wojna ukraińska, muzułmański terroryzm, państwo islamskie, rewolucje w Afryce Północnej, rokowania irańskie, wojna w Syrii, napływ afrykańskich imigrantów do Europy, wzrost narodowych „nacjonalizmów” w Europie …

Wydaje się, że na naszych oczach dzieje się historia, a Świat stoi w obliczu jakiegoś epokowego wydarzenia historycznego. Bo ten balon kłamstw, długów i zniewolenia musi kiedyś pęknąć.

Znalazła się osoba, która wszystkie te „kryzysy” analizuje całościowo, łącząc wszystkie dziedziny życia ze sobą w jeden wątek. Trochę idąc tropem eksperta od masonerii, dra Krajskiego, który podkreśla, że w obecnym świecie mamy do czynienia z kryzysem tak naprawdę w każdej dziedzinie życia, od gospodarki po moralność, do literatury czy sztuki, a ich źródło tkwi w służeniu mamonie promila banksterów uważających się za bogów.

 

________________________________

Grafika w ikonie wpisu: www.trueactivist.com

O autorze: Migorr

Jestem równolatkiem tworu zwanego "Trzecią Rzeczpospolitą". Moje marzenie: Aby jej kres, którego konsekwencją będzie budowa Wolnej Polski nastąpił jeszcze za mojego życia.