Czerska jeszcze się broni!!!

Michnik _Czerska jeszcze się broni

Bastion politycznej nikczemności (poprawności) na ulicy Czerskiej w Warszawie jeszcze się broni! Sytuacja nie jest łatwa. W szeregi obrońców wkradła się nerwowość, a wśród zasłużonych czerksistów (określenie Ewarysta Fedorowicza) narosła determinacja podobna do tej, jaka pojawia się zawsze podczas polskich świąt narodowych.

Połowę kraju zżera nienawiść – polska, katolicka — twierdzi (1) szykanowana (2) Krystyna Janda, która postanowiła wesprzeć obrońców właściwego porządku w nierównej walce.

Nie wiem, co o tym sądzić. Niewykluczone, że wykorzystując napiętą sytuację chochlik drukarski spłatał figla redaktorom „Gazety Wyborczej”. Moim zdaniem powinno być, że owszem nienawiść, ale nie zżera, lecz usiłuje zeżreć to, co polskie i katolickie.

Owładnięty jednak współczuciem dla słabszego – napadniętego przez polskich patriotów kwiatu lewicowej publicystyki postanowiłem również i ja przez chwilę wesprzeć publicystów „polskiego pochodzenia”.

Komunikat

Nie pomogły ostrzeżenia publicystów „Gazety Wyborczej”, nie pomogły setki milionów złotych przelane na konta organizacji (fundacji i stowarzyszeń) promujących tolerancję i otwartość. Fala prawicowego hejtu wzmogła się i wzbiera nadal.

Bezpardonowe ataki kierowane przeciw komunistycznym kapusiom, złodziejom, oszustom z Platformy Obywatelskiej spowodowały dalszy wzrost nietolerancji. Wzmaga się agresja w stosunku do innych orientacji. Kradnący inaczej zmuszeni są do większej powściągliwości, a rosnąca ksenofobia wobec mniejszości moralnych wywołała duże zaniepokojenie we wszystkich grupach przestępczych.

Atmosfera nastrojów faszystowskich wśród polskiej młodzieży zmusiła wielu sympatyków państwa islamskiego podróżujących przez Polskę do ukrywania swojej tożsamości , a tubylczych lewaków do zaprzestania sikania na znicze w miejscach Pamięci.

Wzywa się wszystkie organizacje pozarządowe walczące z przejawami patriotyzmu wśród Polaków: Przybywajcie! Czerska jeszcze się broni!!!

_____________________________________________________________

1) Janda wylewa żale w gazecie Michnika: Połowę kraju zżera nienawiść – polska, katolicka

2) „Potem raz chcieli mi zdjąć ze sceny sztukę „ Darkroom” o przyjaźni geja z dziadkiem z Radia Maryja. Nie zdjęłam. Kazali mi więc oddać te kilka złotych, które mi niby do tej produkcji dodali. Zwróciłam”. („Strachy na lachy Krystyny Jandy(…)” wPolityce.pl)

fot. Krzysztof Wojciechowski/FORUM

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.