RozKODowanie KODu w Krakowie

Zdjęcie 1 (2015-12-20 07-14)

RozKODowanie KODu w Krakowie

Demonstracja Komitetu Obrony Demokracji na Krakowskim Rynku

19 grudnia 2015 r.

https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/12/19/rozkodowanie-kodu-w-krakowie/

https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/12/20/akcja-kodekow-intelektualnegokulturalnego-krakowa-wobec-opozycji-antykomunistycznej-przed-wigilia-a-d-2015/

Zamiast Ody do wolności i Hymnu Polskiego, których KODeki mimo poleceń nie zdołali opanować – spektakl nienawiści do inaczej myślących/widzących, których traktowali demokratycznie unijną flagą i najchętniej by widzieli na zsyłce w Toruniu, bo zesłać na Sybir już by rady nie dali – nawet w kolaboracji z Putinem.

 

O autorze: Józef Wieczorek

W XX w. geolog z pasji i zawodu, dr, b. wykładowca UJ, wykluczony w PRL, w czasach Wielkiej Czystki Akademickiej, z wilczym biletem ważnym także w III RP. W XXI w. jako dysydent akademicki z szewską pasją działa na rzecz reform systemu nauki i szkolnictwa wyższego, założyciel i redaktor Niezależnego Forum Akademickiego, autor kilku serwisów internetowych i książek o etyce i patologiach akademickich III RP, publicysta, współpracuje z kilkoma serwisami internetowymi, także niezależny fotoreporter – dokumentuje krakowskie ( i nie tylko) wydarzenia patriotyczne i klubowe. Jako geolog ma wiedzę, że kropla drąży skałę.