EUROPA POTRZEBUJE KRUCJATY!

EUROPA POTRZEBUJE KRUCJATY!

islamachrzecijastwo
Niestety, w naszej – podobno – telewizji, próżno szukać takich przerażających i pobudzających do nowej chrześcijańskiej krucjaty obrazów, jakich dziś pełno np. na You Tube czy na niektórych portalach prawicowych. We wstrząsający sposób ukazują one, jak lewackie plugastwo zaczyna zbierać coraz obfitsze plony swej puszczonej na pełne obroty pralni europejskich mózgów oraz seryjnej produkcji zarazków lemingozy – choroby nie tylko mózgu, ale poczucia godności, honoru i europejskiego sumienia, która rozprzestrzenia się błyskawicznie po chrześcijańskiej i narodowej do niedawna Europie.
Oto niemieckie kobiety – dopiero parę tygodni temu gwałcone przez pozarażanych AIDS, rzeżączką, grzybicami, rozjuszonych seksualnie obcoplemieńców – co działo się na oczach schludnych i jak się zdaje, zakłopotanych takim obrotem spraw niemieckich mężczyzn (może powinienem powiedzieć: eunuchów?), z których żaden, przynajmniej o takich reakcjach nie słychać, nie ujął się za swoimi kobietami – więc te ogłupione politpoprawnością babsztyle, teraz „na znak zgody” wyciągają do swych prześladowców rączki z kwiatami! Trzeba parę razy przetrzeć oczy, aby upewnić się, że to nie koszmar senny. Oto plugastwo, zasiewane przez lata w niemieckim społeczeństwie kłamliwą paplaniną takich „mentorów” europejskiej „inteligencji”, jak posiadający podstawowe wykształcenie i eks-alkoholik Martin Schulz – dziś pouczający bohatersko walczącą z tą lewacką zarazą Polskę, o „putinizację” – czy burmistrz Kolonii Gesine Schwan, nakazująca kobietom niemieckim, aby „nie prowokowały mężczyzn strojem” i nosiły ze sobą gaz pieprzowy. http://wpolityce.pl/swiat/279274-niewiarygodne-oni-napastuja-one-daja-im-kwiaty-kobiety-z-kolonii-wyciagaja-na-zgode-reke-do-uchodzcow.

 

Inny kwiatek z tej łączki – którego niestety, też na próżno szukać w „naszej” telewizji. W 200-tysięcznym Luton, mieście leżącym 50 km na północ od Londynu, lokalny oddział partii Britain First (prawicowa brytyjska partia wspierająca Nigela Farage’a i jego Partię Niepodległości Zjednoczonego Królestwa i oczywiście, nazywana przez lewactwo „faszystowską”) – zorganizowała marsz grupy działaczy, który pod nazwą Christian Patrol (Patrol Chrześcijański) przeszedł główną ulicą miasta niosąc krzyże i rozdając biuletyny wzywające patriotycznych angielskich chrześcijan do oporu przeciw zalewowi islamo-arabstwa w ich mieście. Spójrzmy, co ich spotkało: dwa okrążenia, jakie zrobili po High Street, to była jedna fala nienawiści i agresji muslimów. Ich niewiarygodne okrzyki, przeplatane przekleństwami i wyzwiskami: Już przejęliśmy wasz kraj! To już nie jest chrześcijańskie miasto, zabierzcie ten krzyż! Wypier…ć stąd, brytole! Co ciekawe, w agresji przodowały – obok spasionych na brytyjskich zasiłkach byczków – również ich okutane szmatami i otoczone gromadkami dzieci kobiety. Dopiero przybycie policji – też jakby zakłopotanej i niepalącej się do interwencji – zapobiegło rozprawie na pięści z chrześcijanami i symbolami Chrystusowej wiary.

Trzeba to obejrzeć i zapamiętać!
I modlić się, modlić za Polskę, aby nie zapominała, jak potężną ma broń przeciw temu gigantycznemu tsunami, zatapiającemu coraz to nowe obszary kontynentu: jest nią nasza Królowa Maryja i Jej Różaniec.
A oto moja codzienna osobista modlitwa:
Boże, chroń i wspomagaj łaskami Prezydenta Andrzeja Dudę i jego bliskich! Premier Beatę Szydło, parlamentarzystów i samorządowców prawicowych, prawicowych polityków i wszystkich, którzy działają dla przywrócenia Polski narodowej i katolickiej!

Pamiętajmy: Unia Europejska to neo-bolszewicki twór polityczny, który pragnie zagłady indywidualnych tożsamości narodowych w Europie, pod lawiną politycznej poprawności, będącej nową wersją cenzury, oraz wspieranej politycznie masowej imigracji anty-chrześcijańskiej, a przede wszystkim anty-katolickiej.
Pamiętajmy: UE będzie niszczyć wszelką niezależność polityczną w Europie, ustanawiając przez swych namiestników – wzorem niedawnego Sowieckiego imperium – w każdym kraju rządzonym z Brukseli, nie wybieraną w demokratycznych wyborach, wasalną biurokrację.
Pamiętajmy: przeciwstawiając się UE, Polska i jej siostrzane narody ukażą ginącemu duchowo Zachodowi wzór odrodzenia chrześcijańskiej tożsamości i pradawnej, zakorzenionej w Ewangeliach, kultury duchowej!

24 stycznia 2016

Pokutujący Łotr

 

 

————————————————————————–

Grafika w ikonie wpisu:  Franciszek Kulon

O autorze: Pokutujący Łotr