Członkowie partii Britain First przeszli z krzyżami w Bury Park – jednej z dzielnic w Luton zdominowanym przez islamistów

Britain First przeszli z krzyżami w Luton

Członkowie partii Britain First przeszli z krzyżami w Bury Park – jednej z dzielnic w Luton zdominowanym przez islamistów

Jesteście zazdrośni, bo przejmujemy ten kraj?” – takie słowa usłyszeli z ust muzułmanów prawicowi aktywiści z partii Britain First, którzy przeszli z krzyżami dzielnicą w mieście Luton zdominowaną przez imigrantów. W internecie pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

Aktywiści zorganizowali chrześcijański patrol i z krzyżami w ręku postanowili przejść ulicami Luton, gdzie mieszka wielu muzułmańskich ekstremistów i zwolenników tzw. Państwa Islamskiego. Reakcje z jakimi się spotkali z pewnością nie należały do przyjemnych.

Nasi działacze zostali zaatakowani i obrzuceni jajkami. Padały też wyzwiska. Muzułmanie twierdzą, że  „przejmują” Luton i Wielką Brytanię

— napisali pod nagraniem aktywiści.

Agresywne zachowanie muzułmanów zostało zarejestrowane na tym nagraniu:

lap

O autorze: Andy-aandy

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... * Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

1 komentarz

  1. Migorr

    Wczoraj ten materiał wyemitowano w głównym wydaniu „Wiadomości”, co w czasach kadencji Kraśki byłoby nie do pomyślenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Psalm responsoryjny

Jr 31, 10. 11-12b. 13 (R.: por. 10d)
Pan nas obroni, tak jak pasterz owce

Słuchajcie, narody, słowa Pańskiego, *
głoście je na wyspach odległych i mówcie:
«Ten, który rozproszył Izraela, znów go zgromadzi *
i będzie nad nim czuwał jak pasterz nad swym stadem».

Pan nas obroni, tak jak pasterz owce

Pan bowiem uwolni Jakuba, *
wybawi go z ręki silniejszego od niego.
Przyjdą z weselem na szczyt Syjonu *
i rozradują się błogosławieństwem Pana.

Pan nas obroni, tak jak pasterz owce

Wtedy dziewica rozweseli się w tańcu *
i młodzieńcy cieszyć się będą ze starcami.
Zamienię bowiem ich smutek w radość, *
pocieszę ich i rozweselę po ich troskach.

Pan nas obroni, tak jak pasterz owce

Śpiew przed Ewangelią

Ez 18, 31ac
Chwała Tobie, Królu wieków

Odrzućcie od siebie wszystkie grzechy
i uczyńcie sobie nowe serce i nowego ducha.

Chwała Tobie, Królu wieków

Ewangelia

J 11, 45-57
Słowa Ewangelii według Świętego Jana

Wielu spośród Żydów przybyłych do Marii, ujrzawszy to, czego Jezus dokonał, uwierzyło w Niego. Niektórzy z nich udali się do faryzeuszów i donieśli im, co Jezus uczynił.

Arcykapłani więc i faryzeusze zwołali Sanhedryn i rzekli: «Cóż zrobimy wobec tego, że ten człowiek czyni wiele znaków? Jeżeli Go tak pozostawimy, to wszyscy uwierzą w Niego, a przyjdą Rzymianie i zniszczą nasze miejsce święte i nasz naród». Wówczas jeden z nich, Kajfasz, który w owym roku był najwyższym kapłanem, rzekł do nich: «Wy nic nie rozumiecie i nie bierzecie tego pod rozwagę, że lepiej jest dla was, aby jeden człowiek umarł za lud, niżby miał zginąć cały naród».

Tego jednak nie powiedział sam od siebie, ale jako najwyższy kapłan w owym roku wypowiedział proroctwo, że Jezus ma umrzeć za naród, i nie tylko za naród, ale także po to, by rozproszone dzieci Boże zgromadzić w jedno. Tego więc dnia postanowili Go zabić.

Odtąd Jezus już nie występował otwarcie wśród Żydów, tylko odszedł stamtąd do krainy w pobliżu pustyni, do miasta zwanego Efraim, i tam przebywał ze swymi uczniami.

A była blisko Pascha żydowska. Wielu przed Paschą udawało się z tej okolicy do Jerozolimy, aby się oczyścić. Oni więc szukali Jezusa i gdy stanęli w świątyni, mówili jeden do drugiego: «Jak wam się zdaje? Czyżby nie miał przyjść na święto?»

Arcykapłani zaś i faryzeusze wydali polecenie, aby każdy, ktokolwiek będzie wiedział o miejscu Jego pobytu, doniósł o tym, by można było Go pojmać.
więcej Słowa Bożego...