Kinga Duda. Córka naszego Prezydenta!

Ludzie gorszego sortu nie wahają się – w trosce o swoje portfele, władzę i wpływy – posunąć do tak podłych zagrań, które jeszcze parę lat temu nie przyszłyby nikomu do głowy.

W czasie kampanii wyborczej, panowie Lis i Karolak  chcąc zaatakować kandydata na prezydenta Andrzeja Dudę, nie wahali się instrumentalnie posłużyć jego córką, Kingą.

W jednym z ostatnich numerów polityki do prześladowania pani Kingi nawoływało dwóch łajdaków, których nazwiska oby zostały jak najszybciej zapomniane, nie będę ich tu przywoływał.

Widziałem też mema nawiązującego do egzaminów Kingi Dudy z prawa Konstytucyjnego i do prowadzonej przez PiS i prezydenta walkę o Trybunał.

 

Przyszło mi do głowy, że my, członkowie dumnego narodu polskiego, zwykli ludzie, zwykli Polacy, znani z naszego szacunku do kobiet i troski o dzieci, powinniśmy stanąć w obronie naszego Prezydenta i jego córki, a także wszystkich dzieci tych, którzy na różnych posterunkach, w różnych sposób walczą z III Rzeczpospolitą i jej podłymi poplecznikami.

Na początku pomyślałem o akcji wysyłania listów, sms-ów, kwiatów, kartek pocztowych, albo internetowych, czy innych dowodów poparcia. Ale takie akcje już były, poza tym, zatykają się w ten sposób skrzynki pocztowe.

Wobec tego wpadłem na inny pomysł.

 

Stworzyłem demotywatora, który znajduje się pod tym linkiem. Mam nadzieję, że Wy wszyscy Szanowni moi Czytelnicy, Wy ludzie dobrej woli, Wy normalni Polacy, wejdziecie tam i wciśniecie płytkę z napisem “mocne”. Byłoby optymalnie, gdyby dzięki temu poparciu demotywator z panią Kingą mógł trafić na stronę główną, ale przede wszystkim, musimy sprawić, że poparcie pod nim osiągnie rekordowe rozmiary! A zatem wchodźcie tam, popierajcie, linkujcie, twitujcie, “fecebookujcie” i rozsyłajcie znajomym i przyjaciołom, bliższej i dalszej rodzinie.

 

Do  adminów portali blogowych mam prośbę. Może – w drodze wyjątku, ze względu na wagę tej sprawy –  dało by się jakoś specjalnie wypromować tę notatkę?

 

A potem może znajdzie się jakiś sposób, by przekazać demotywator córce pana Prezydenta!

 

Niech ten demotywator, będzie wyrazem naszego wsparcia nie tylko dla córki naszego prezydenta, ale dla wszystkich dzieci wszystkich polityków, dziennikarzy i działaczy społecznych atakowanych przez gorszy sort!

Pokażmy, że nie można bezkarnie atakować dziecka naszego Prezydenta!

Ręce precz od naszych dzieci, wy podła zgrajo!

 

Lech Mucha

 

__________________________________________________

fot. Andrzej Duda | Facebook

O autorze: Lech -Losek- Mucha

Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy (bardzo), konserwatysta, nieprzejednany antykomunista. Mężczyzna, katolik, mąż i ojciec. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek, motocyklista...