Czy Ziemia powinna przyjąć uchodźców z kosmosu?

uchodźcy z kosmosu

Jest rok 2XXX. NWO pozwolił uporać się z plagą nadmiernej populacji. Regulacja urodzin i zgonów jest pod całkowitą kontrolą rządu światowego.

Pewnego dnia, całkiem niespodziewanie przybyli pierwsi uchodźcy. Galaktyka X z której przylecieli jest w stanie wojny.

  • To niewyobrażalna tragedia. Proszę zauważyć, że kolejni przybysze lecą do nas na swoich prywatnych wehikułach, co dodatkowo naraża ich na niebezpieczeństwo. Nie są to statki floty wojennej, nie są to bezpieczne statki pasażerskie. Nie wyobrażam sobie, aby Ziemianie odmówili im pomocy – powiedział przewodniczący Światowej Rady ds. Ziemi.
  • Ludzie wierzący i niewierzący nie powinni zamykać się na potrzebujących – wtórował mu przywódca społeczności ludzi religijnych.
  • Zostały wydane odpowiednie dyspozycje odnośnie wydzielenia specjalnych stref obejmujących duże akweny słodkiej wody, niezbędnych dla komfortu przybyszów – ogłosiło ministerstwo ds. Przyrody.
  • Wstępne wyniki badań potwierdzają podstawową zgodność genetyczną, która umożliwi mieszany proces in vitro. Sądzimy, że parytet zezwoleń na dzieci zostanie ustalony w proporcji 5:1 na korzyść imigrantów, którzy są w mniejszości w stosunku do Ziemian – zadeklarował minister ds. Populacji.
  • Wszelkie przejawy Kosmofobii będą karane z całą bezwzględnością. To właśnie ona jest główną przyczyną nagłych zgonów. Żaden z uchodźców nie ponosi odpowiedzialności za tragiczne wydarzenia z ostatnich dni. Planeta Ziemia jest otwarta dla wszystkich, którzy ją wybrali na swój nowy dom. – zakończył szef urzędu ds. Bezpieczeństwa.

Ilu uchodźców z galaktyki X powinna przyjąć Ziemia? Referendum w tej sprawie składa się z trzech możliwych odpowiedzi:

  1. Każdy obszar geograficzny powinien mieć odgórnie wyznaczoną kwotę w zależności od swoich możliwości.
  2. Liczba imigrantów powinna być ustalona w drodze negocjacji z przybyszami.
  3. Nie powinno się ustalać górnej granicy. Ziemia jest w stanie przyjąć każdą ilość nowych obywateli.

______________________________________________________________________________________________________________

Grafika: Duchesnay Denis 3D Artist/Source/

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.