Dobra zmiana w TVP_ dr Ewa Kurek o niewyjaśnionej zbrodni w Jedwabnem

Ewa Kurek _TVP

Niech się rabin Schudrich modli, żeby mu pan Bóg żydowski wybaczył te kłamstwa, które firmuje. Zgodnie z żydowską religią i żydowskim prawem w Jedwabnem należało przeprowadzić ekshumację. Ekshumacji chcą nie tylko Polacy, ale również religijni Żydzi, którzy dostarczyli mi ekspertyzę. Ekshumację wstrzymano, aby przypadkiem prawda się nie wydała.

Na pytanie prowadzącej dziennikarki, komu najbardziej zależy na tym, aby obwiniać Polaków za holocaust, Ewa Kurek zacytowała Adama Michnika, który podczas przerwy po prowadzonym przez nią seminarium  doktorskim, na które sam uczęszczał na KUL-u, powiedział:

“Musisz mieć świadomość, że Żydzi to nie jest monolit, wśród Żydów są kłamcy, zbrodniarze, prostytutki, bandyci i są uczciwi ludzie”. Było to w czasach, kiedy byłam filosemitką. Teraz na antenie chcę powiedzieć Adamowi Michnikowi, który odegrał bardzo ważną rolę w kłamstwach na temat Jedwabnego – Adaś, trzeba było mi tego nie mówić.

Ewa Kurek zaznaczyła, że współpracuje z żydowskimi historykami i religijnymi z Żydami, lecz głosy “innych” Żydów ignoruje.

Od roku pertraktuję z ministrem, doradcami Prezydenta, żeby spokojnie ruszyć ekshumacje. Wszyscy politycy PiS bardzo się boją o stołki, o kariery, dlatego rozpoczęłam akcję zbierania podpisów w sprawie ekshumacji. Odezwał się Prezes Światowego Kongresu Żydów, pan Lauder, który zażądał od burmistrza Jedwabnego przeprosin za zbieranie podpisów pod wnioskiem o ekshumację. Ja zgodnie z radą Michnika głosy takich Żydów puszczam mimo uszu. Pan Lauder, który mieni się prezesem Światowego Kongresu Żydów, niech najpierw nauczy się żydowskiego prawa.

Cała rozmowa w TVP INFO

______________________________________________________________________________________________________________

Odkłamać Jedwabne – zbiórka podpisów

Załączniki:

. Arkusz do zbierania podpisów

Przeprowadzony ze mną wywiad, w którym wyjaśniam historyczne i prawne przyczyny uzasadniające projekt.

Numer żydowskiego kwartalnika “Kolbojnik”, w którym na str. 14 zamieszczona została wykładnia żydowskiego prawa i żydowskiej religii uzasadniająca konieczność przeprowadzenia w Jedwabnem ekshumacji i jednocześnie demaskująca kłamstwo rabina Szudricha, Jana Tomasza Grossa i “Gazety Wyborczej”.

 

Ponieważ jest to projekt obywatelski, bardzo proszę o wydrukowanie arkusza, zbieranie podpisów, przesłanie wypełnionych arkuszy na adres p. burmistrza Jedwabnego oraz włączenie do obywatelskiej akcji znajomych.

 

W imieniu mieszkańców Jedwabnego,

wszystkich Polaków i własnym serdecznie dziękuję

dr Ewa Kurek

 

 

 

 

O autorze: Redakcja