Medialna wojna z patriotami

W związku z cenzurą na portalach społecznościowych organizatorzy Marszu Niepodległości zwrócili się z prośbą o zamieszczenie takiego ogłoszenia:

MEDIALNA WOJNA Z PATRIOTAMI!

”Link uznany za niebezpieczny”, ”niewłaściwe treści”, ”naruszanie regulaminu” – to od kilku miesięcy chleb powszedni wszelkich inicjatyw patriotycznych i historycznych. Z Facebooka i YouTube’a masowo znikają wszelkie materiały związane z Marszem Niepodległości, ONR-em, MW, Narodowymi Siłami Zbrojnymi, ale również powszechnie znane zdjęcia historyczne czy materiały krytykujące politykę multi-kulti, unię europejską bądź promowanie ,,tolerancji”. Usuwane i blokowane są profile kolejnych internetowych twórców, osób publicznych, dziennikarzy śledczych, publicystów, informacje o obchodach patriotycznych w tym również o wyjazdach na Marsz Niepodległości!

Jak długo będziemy zgadzać się na cenzurę? Jak długo pozwalać będziemy na nękanie patriotycznych postaw? Jak długo będziemy się godzić na prześladowanie za głoszenie własnej wiary?

Zaczęli usuwać z prywatnych profili zdjęcia, na których znajduje się chrześcijański krzyż! Czy pozwolimy zniszczyć wolność, którą budowaliśmy przez lata?

JAK DOTRZEĆ DO MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI?

Oficjalna strona: https://marszniepodleglosci.pl/
Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/301520166877646/ (#IDĘ11)

Twitter: twitter.com/stowmarszn/
Kontakt: kontakt@marszniepodleglosci.pl
Zarząd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Jan Bodakowski

Marsz Niepodległości

O autorze: Lech -Losek- Mucha

Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy (bardzo), konserwatysta, nieprzejednany antykomunista. Mężczyzna, katolik, mąż i ojciec. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek, motocyklista...