Rytualny bełkot prezydenta Dudy

Águeda Bañón, dyrektor ds. Komunikacji burmistrza Barcelony

 

Nigdy nie ugniemy się pod wpływem destrukcyjnych działań tchórzliwych zamachowców, a naszym imperatywem pozostanie umacnianie pokoju, wolności i bezpieczeństwa oraz fundamentów demokracji i tolerancji europejskich społeczeństw.

– napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej skierowanej do króla Hiszpanii Filipa VI.

Umacnianie fundamentów demokracji i tolerancji europejskich społeczeństw?

Czy deklarujący się jako katolik, polski prezydent rzeczywiście uważa, że najwłaściwszym imperatywem jest liberalna demokracja bez wartości i tolerancja represywna, bo właśnie te dwie aberracje dominują w życiu społeczno-politycznym europejskich społeczeństw?

Przypominam, że w łańcuchu przyczynowo skutkowym niedawnej tragedii, elementem powtarzającym się jest postawa lewicowych głupców, którzy całkiem niedawno, na apel komunistycznej burmistrz Barcelony Ady Colau demonstrowali pod hasłem „Volem acolir” ( „Chcemy przyjmować!”), domagając się otwarcia granic przed imigrantami.

Wśród polityków hiszpańskich w tym wymienionej Ady Colau aż roi się od osób mówiących tak samo jak prezydent Duda – o fundamencie budowanym na demokracji i tolerancji /patrz zdjęcie pierwsze/.

Słowa mają znaczenie. Takim właśnie bełkotem zatruto umysły na całym świecie.

______________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.