Rezydenci

 

Od kilku dni internet poluje na rezydentów sprawdzając ich profile społecznościowe. Obraz, który się wyłania nie jest korzystny dla protestujących medyków. Wystawny tryb życia, sprzeczny z deklarowaną “biedą”, mentalność na poziomie przysłowiowej gimbazy, polityczne sympatie kierowane w stronę “totalnej opozycji” rzucają cień wątpliwości na deklarowane intencje strajkujących. Czy jest to tylko partykularyzm młodej zdemoralizowanej kasty, zabarwiony polityczną złością wymierzoną w stronę znienawidzonego PiSu, czy może kryje się za tym odrobina współczucia dla najbardziej poszkodowanych – dla pacjentów?

Czy uczestnicy głodówki, deklarujący apolityczność protestu, są szczerzy? Czy sympatie polityczne związane z antykulturowym marksizmem nie kompromitują przyszłej “polskiej elity”?

Kogo obserwują organizatorzy protestu – Rezydenci OZZL? Kto jest ich największym autorytetem, kto budzi zainteresowanie na ich twitterowym koncie?

Oprócz KOD i skrajnie lewicowych mediów typu TOK FM, OKO_press są to m.in.

Twarze protestu

 

Dobro rezydenta dobrem pacjenta?

Dobro rezydenta dobrem pacjenta! krzyczała na manifestacji rok temu apolityczna rezydentka Pikulska …

Warto wiedzieć, że edukacja (studia i rezydentura) kosztują polskiego podatnika kilkaset tys. złotych.

 

Osoby zaznaczone na pierwszym screenshocie to Katarzyna Pikulska i Tomasz Karauda – uczestnik protestów antyrządowych, mający w swych polubieniach:  Tuska, Kopacz, Petru, Komorowskiego, PO, Nowoczesną, Gazetę Wyborczą, mygorszysort – nie damy się zastraszyć PiSowi, Mam dość Pis-u. Poniżej dowód, że pracując w prywatnej klinice zarabia na pewno więcej – wbrew temu, co mówił w telewizyjnym wywiadzie

_____________________________________________________________________________________________________________

źródło: Twitter, YT

O autorze: Redakcja