Nowa partia polityczna protestanta Chojeckiego: przeciw katolikom i narodowcom z RN

Dziś zostały złożone dokumenty wymagane do rejestracji partii Ruch 11 Listopada.

Pastor Paweł Chojecki

Gdy Polska przeszła do obozu kontrreformacji, wszystko przegraliśmy, roztrwoniliśmy wszystko, co mogliśmy – z apelu pastora Chojeckiego do Jarosława Kaczyńskiego – Przed Tobą życie albo śmierć – Polska albo Watykan! Niestety prezes wybrał śmierć, czyli zdradę Polski i posłuszeństwo wobec Watykanu! Czas na Ruch11listopada!

Podobny watek przewija się w wynurzeniach Mariana Kowalskiego

Inny cytat z pastora Chojeckiego, to: ” Od roku 1950 Kościół był filarem władzy komunistycznej“. Mentor antykatolickiego środowiska wykorzystuje uwikłanie agenturalne niektórych hierarchów katolickich, i mieszając prawdę z kłamstwem, wygłasza absurdalne tezy. Cytat jest zaczerpnięty z pogawędki na kanale YouTube “Idź Pod Prąd.

 

Od nowej partii odciął się Aleksander Ścios

Obserwując natomiast zachowania osób kreujących Ruch 11 Listopada na Twitterze oraz ich usilne próby łączenia mojej książki “Nudis verbis-przeciwko mitom” z tezami głoszonymi przez pastora Chojeckiego, zaczynam nabierać przekonania, że dokonuje się dość mętnej, a nawet demagogicznej operacji.

Jednym z pierwszych haseł, które pojawiły się na TT są : koniec dyktatu katoprawicy, a także funkcjonujące wśród polskich patriotów: na pohybel komunistom. W swoich przekazach członkowie sekty nieraz mijają się z prawdą, atakując w ten sposób swoich politycznych adwersarzy

Akurat w przypadku Grzegorza Brauna jest zupełnie odwrotnie. Reżyser wielokrotnie przestrzegał przed złudną drogą panslawizmu, który jest budowany na neopogańskich podstawach. Podobnie zdanie ma publicysta Stanisław Michalkiewicz przypisując kreację podobnych ruchów agenturze.

Wydaje się, że Ruch 11 listopada będzie starał się odciągnąć jak największa ilość polskiej młodzieży od związanego z katolicyzmem Ruchu Narodowego.

Czytaj: Krzysztof Karoń daje odpór antykatolickiej sekcie Chojeckiego

______________________________________________________________________________________________________________

Twitter/Ekspedyt.org

 

 

Podaj dalej
0Shares

O autorze: Redakcja