Kto jeszcze wierzy w Jonny’ego Danielsa?

Po zaliczeniu dr. Ewy Kurek do grona idiotów, po splunięciu w twarz milionom Polaków bezczelnym stwierdzeniem: Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się, po wyzwaniu Grzegorza Brauna od rozsiewających rasową nienawiść kretynów, a potem w ramach kuriozalnych i cynicznych przeprosin nazwaniu go “Żydem”, po tajemniczym stwierdzeniu, że Polska już wkrótce upora się z zapłatą żydowskich roszczeń, przyszła pora na eskalację napięcia.

Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, a Żydzi aby się ocalić.

Stwierdzenie Danielsa wpisując się w antypolską narrację jest kłamstwem. Wystarczy przypomnieć żydowskich kapusiów, którzy od 1939 roku donosili Sowietom na Polaków. Polacy po żydowskich donosach byli mordowani na miejscu lub wywożeni na śmiertelną zsyłkę. Wbrew temu, co twierdzi Daniels Żydzi nie robili tego, aby się ocalić, mało tego: ochotniczo wstępowali w struktury lokalnej komunistycznej władzy.

Warto w tym kontekście przypomnieć również działalność tzw. „Trzynastki”, która grupując 200 żydowskich agentów funkcjonowała pod warszawskim szyldem Biura Zwalczania Lichwy i Spekulacji. Żydowscy Szmalcownicy działali pod kierownictwem m.in. Lejba Skosowskiego, Abrahama Gancwajcha, Kenigla i Dawida Sternfelda.

Ostatni numer jaki wywinął Daniels jest być może sygnałem dla rządzących: uważajcie, zawsze jest alternatywa….

Twitter

 

Kogo my tu mamy?

Jest miłośnik zdominowanej przez postbanderowców Ukrainy, Paweł Kowal

Jest Jacek Stawiski, szef redakcji Świat w TVN24 BiS

Jest Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta Warszawy, lewak. Dlaczego lewak? Dlatego, że nie wypada zaprzeczać jego politycznej samoidentyfikacji

Jonnego Danielsa uważam za wybitnego specjalistę od zarządzania ludzką percepcją. Proces ów polega m.in. na odciąganiu uwagi od rzeczy istotnych i kierowaniu jej w inną stronę. Nie musi to oznaczać kłamstwa. Chodzi o wykreowanie przekazu zawierającego w sobie część prawdy. W ten sposób do świadomości odbiorcy nie dociera cała prawda z jej najbardziej istotnymi elementami.

Dziurawa maska Jonnego Danielsa – apel do pełniących obowiązki prawicowych publicystów

Jak się okazało, deklaracje przyjaźni Danielsa w stosunku do Polaków dotyczą przede wszystkim mało bystrych i naiwnych, lecz nie dotyczą tych Polaków, którzy czują się suwerenem we własnym kraju i nie akceptują wizji rozbudowywania żydowskiej diaspory z rozszerzoną autonomią. Jeżeli chcecie panowie być przysłowiowymi frajerami, proszę bardzo, ale na swój osobisty rachunek, nie na rachunek Polski. Polska nie potrzebuje zwiększenia ilości i rozszerzenia wpływów muzułmańskiej, ukraińskiej lub żydowskiej diaspory w Polsce.

Tymczasem żydowski rezydent traktowany przez rządzących tak jak kiedyś byli traktowani towarzysze radzieccy za PRL-u, uzyskał stopień uprzywilejowania, który prawdopodobnie będzie równoznaczny z finansowaniem z pieniędzy polskich spółek Skarbu Państwa jego projektów. Wskazuje na to inauguracja współpracy fundacji Danielsa z fundacjami prowadzonymi przez te spółki.

 

 

 

 

Podaj dalej
120Shares

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje poglądy na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.