Dyspenser do Ciała i Krwi Pana Jezusa – już od 55 USD, dwa lata gwarancji

Amerykanie znaleźli rozwiązanie problemu, jak chronić człowieka podczas Komunii Świętej, żeby nie zaraził się od księdza jakąś chorobą zakaźną. Nie będzie już dochodziło do takich masowych epidemii, jakie miały miejsce w Średniowieczu. Reklamówka firmy Purity Comunion głosi na wstępie, że to dyspenser do Ciała, Krwi i Ducha (sic!) – Body * Blood * Spirit. Zobacz jak to działa.

Już za 55 USD można przez Internet nabyć nowoczesne narzędzie do masowej profanacji Ciała i Krwi Pana Jezusa i otrzymać 2 lata gwarancji bezawaryjnej pracy. Wersja pozłacana kosztuje 313 USD. W czasie letniej wyprzedaży może będzie taniej!


Porównajmy z tym, jaką czcią przez wieki kapłani otaczali Pana Jezusa po dokonanej konsekracji chleba i wina. Palce kapłana, w których trzymana była hostia w czasie konsekracji, pozostawały cały czas złączone, aby żadna najmniejsza partykuła przyklejona do palca nie została sprofanowana.

Ten sposób jest naturalnie utrzymany w tradycyjnej Mszy Świętej. Są jednak kapłani, którzy celebrując nową Mszę Świętą trzymają także złączone palce, choć nowa forma rytu rzymskiego tego nie zakłada, ale też nie zabrania.

 

 

Tagi:

O autorze: Poruszyciel

Stworzony na podobieństwo. Rozum i Wiara. Prawda i Miłość. Wolność i Godność. Bóg, Honor, Ojczyzna! Sprawiedliwość.