Wałęsa spotkał się z kobietą “bez mózgu”

W rocznicę podpisania porozumień sierpniowych Lech Wałęsa zdobył się na wyjątkowy gest i spotkał się z kobietą, która kiedyś nie miała mózgu.

Ona była bez mózgu (…). Ona była bez mózgu, nie miała pojęcia, co się dzieje i jak się dzieje. I do dziś chyba nie rozumie. Lech Wałęsa (2013)

Przypomnijmy, że czas w 2013 roku był gorący. Wówczas to „człowiek z teczki” i „ludzie ze styropianu” intensywnie wspominali swoje zasługi.

Stan swoistego „bezmózgowia” u pani Krzywonos, bo to o niej mowa, trwał od 1980 roku aż do roku 2015. Po wyborach nastąpiło pojednanie i rozpoczęła się walka przeciw wspólnemu wrogowi.

Krzysztof Wyszkowski obmawiając fałszywą bohaterkę opowiadał, że Henryka Krzywonos podczas sierpniowego strajku uczestniczyła w seksualnych ekscesach, upijając się potem do nieprzytomności. Inny uczestnik wydarzeń z 1980 roku twierdzi, że tramwajarka, której stanął tramwaj z powodu braku prądu, próbowała ukraść pieniądze ze zbiorek.

Na szczęście, dziś sytuacja jest już inna. Pani Krzywonos ma mózg i pieniądze (specjalny comiesięczny dodatek od Tuska), a legendarny kapuś cieszy się stabilnym poparciem wśród walczących o względność słowa, „obrońców demokracji”.

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.