Lejb Fogelman, Tomasz Arabski i Jan Krzysztof Bielecki na taśmach Morawieckiego

Lejb Fogelman jest Żydem, który od wielu lat obsługuje obszar nad Wisłą i robi to z większym rozmachem niż Jonny Daniels. To właśnie Fogelman (kolega Kaczyńskiego z lat szkolnych) pierwszy zakomunikował, że istnieje możliwość, aby Morawiecki został ministrem skarbu w rządzie Tuska. Pod wpływem Fogelmana Morawiecki stanowiska nie przyjął.

Wczoraj na Twitterze poseł Pawłowicz wpadła w prawdziwą lub udawaną histerię, pisząc następujące słowa: „Trwa kolejna pełzająca próba puczu i obalenia władz Polski! Stańmy murem za PMM (…)”.

Tymczasem opublikowanie „taśm Morawieckiego” przez niemiecki portal wpisuje się w zwykłą propagandową walkę, jaką toczą ze sobą od dłuższego już czasu dwa stronnictwa: pruskie i żydowskie. Z taśm wynika jednoznacznie, że Morawiecki jako doradca Tuska i bankster był członkiem ówczesnej sitwy PO rozumianej jako układ towarzysko- biznesowo- polityczny. Jedyne, co może zaskakiwać to liczba „qrew”, którymi ubarwił swoje wypowiedzi.

W trakcie rozmowy w restauracji „pod Pluskwami” padają nazwiska Lejba Fogelmana, Tomasza Arabskiego i Jana Krzysztofa Bieleckiego (JKB)

 

screenshot/onet.pl

Lejb Fogelman jest Żydem, który od wielu lat obsługuje obszar nad Wisłą i robi to z większym rozmachem niż Jonny Daniels. To właśnie Fogelman pierwszy zakomunikował, że istnieje możliwość, aby Morawiecki został ministrem skarbu w rządzie Tuska, równocześnie mu to odradzając.

 

Słuchaj, ten twój przyjaciel z „Walczącej” ma zostać właśnie ministrem skarbu

 

Pozostałe osoby z którymi kontaktował się Morawiecki to:

Tomasz Arabski (szef Kancelarii Tuska), osobnik okryty hańbą od czasu tragedii smoleńskiej.

Jan Krzysztof Bielecki, były okrągłostołowy premier 3 RP, partyjny kolega Tuska z KLD, partii mocno wspieranej przez Niemcy, zaangażowanej w proces „przekształceń własnościowych”, niekoniecznie na korzyść Polaków. On także optował za kandydaturą Morawieckiego.

screenshot/onet.pl


____________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcie w ikonie wpisu: YouTube

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.