Pawłowicz: nie jestem członkiem PiS, które ma inne zdanie o UE niż ja

Wypowiedź posłanki Krystyny Pawłowicz, ulubienicy bardziej radykalnego elektoratu pojawiła się na Twitterze w kontekście „unijnej szmaty”. Była odpowiedzią udzieloną dawnemu członkowi PZPR, Leszkowi Millerowi na jego tweeta: ” Przed wyborami PiS zakłada maskę. Unijna flaga nie jest już szmatą”

P. Premierze Miller, o unijnej chorągiewce jako szmacie mówiłam w Klubie PIS TYLKO JA. NIKT INNY. Pan manipuluje i kłamie przypisując to „PIS”. Gdzie odpow. cytaty ? Nie jestem członkiem PIS i nie mam wpływu na decyzje polityczne partii, która ma INNE zdanie o UE niż ja.

Stanowisko PiS wobec obecności Polski w UE jest niezmienne pomimo zadeklarowania przez decydentów unijnych realizacji manifestu komunistycznego Spinellego, jako programu dalszej integracji. Program ogłoszony przez Komisję Europejską w tzw. „Białej księdze” zakłada docelową likwidację państw narodowych. Równocześnie minister Czaputowicz zadeklarował poparcie dla idei demokracji liberalnej wykluczającej z przestrzeni publicznej chrześcijaństwo.

***

 

O autorze: Redakcja