Według tej prognozy stronnictwo żydowskie traci większość w sejmie

Według tej prognozy stronnictwo amerykańsko- żydowskie traci większość w sejmie na rzecz stronnictw: pruskiego, ruskiego + Kukiz15. PiS zachowuje większość tylko w przypadku neutralności ugrupowania Kukiz15. Takie są realia w 30 roku trwania PRL „bis”.

Poseł Rzymkowski (Kukiz15) powiedział w polskim Radiu 24 , że dopuszcza współpracę z Platformą Obywatelską.

Gwoli precyzji należy podkreślić, że zbiory dotyczące poszczególnych stronnictw pokrywają się ze sobą. Na przykład opcja ukraińska jest silnie reprezentowana we wszystkich stronnictwach oprócz rosyjskiego i KUKIZ15. Najsilniejszą wydaje się być opcja żydowska, która ma swoich filosemitów we wszystkich ugrupowaniach parlamentarnych. Podobnie jest w przypadku opcji unijnej. Separatyści prounijni, którzy jawnie optują za likwidacją polskiej państwowości od “zaraz” różnią się od PiS-u, który wybrał łagodniejszy wariant całkowitej utraty niepodległości rozłożony w czasie (na raty).

Wszystkim, którzy nie rozumieją tego o czym napisałem wyjaśniam uprzejmie, że PiS jest partią, która pierwsza w historii III RP umożliwiła Żydom i żydom budowę w Polsce nieformalnej na razie autonomii, która odbywa się w formie “odrodzenia życia żydowskiego w Polsce” (slogan oficjalny)  i rozbudowy tzw. suwerenności wyspowej – instytucje oraz ośrodki żydowskie i “międzynarodowe”.

Taki właśnie mamy poziom świadomości spacyfikowanego i pogrążonego w letargu polskiego społeczeństwa.

Polskie dzieci uczą się chanukowych pieśni

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".