Tuż przed wyborami obłudnik Duda zakłada maskę polskiego prezydenta

Andrzej Duda i Yaakov Katz/Twitter

 

Po udzieleniu wywiadu dla żydowskiego „Jerusalem Post” media głównego ścieku zaczęły cytować wybiorczo niektóre sformułowania, bez żadnego merytorycznego komentarza.

Przypomnę, że bezsensowne i sprzeczne z  historyczną prawdą wypowiedzi Andrzeja Dudy skłoniły Grzegorza Brauna do wyrażenia opinii, że prezydent belwederski jest idiotą w starożytnym znaczeniu tego słowa.

Jestem prezydentem Polski i nigdy nie zaakceptuję obrażania lub poniżania Polaków i zniekształcania faktów tak, że ranią naszą godność.

Powiedział to człowiek, który przez prawie 4 lata ani razu nie zareagował  na fakt obrażania i poniżania Polaków. Czy ktoś z czytelników pamięta chociaż jeden taki przypadek? Ja nie pamiętam. Nie pamiętam również, aby kiedykolwiek powiedział o ludobójstwie Polaków na wschodzie dokonanym przy znaczącej pomocy Żydów po 17 września 1939 roku. Nie powiedział też o mordowaniu Polaków przez Żydów w okresie panowania żydokomuny (szczególnie w latach 1944-1956). Oczywiście nie wszyscy Żydzi mordowali Polaków.

Aktualnie, przypominam,  mamy rok 2019, a tymczasem zamiast rozliczenia z własnych win Żydzi wciąż szkalują Polskę i polski naród.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.