Czy istnieją normalni zboczeńcy? Politycy sejmowi, dziwnikarze z TVP i TVN twierdzą, że tak

Przedstawiciel homolobby, Paweł Rabiej jako homoseksualny osesek z Jarosławem Kaczyńskim. Rabiej czuje się bardzo pewnie, nie obawiając się konsekwencji prawnych swego postępowania. /Twitter/

 

W ostatnim czasie pojawiło się całkiem sporo wypowiedzi na temat karty lesbijek, pederastów, osobników zmienno płciowych, o zaburzonej osobowości i tożsamości płciowej. Aby nie bulwersować opinii publicznej szyld pod którym ujawniła się grupa inicjatywna antykulturowych marksistów został skrócony do lgbt. Za znakiem “+” zostały ukryte na przykład osoby, które nie wiedzą do końca kim są. Pedofile są zawarci w słowie na „g”.

Podczas dyskusji nad materiałami WHO dotyczącymi pedofilskiego molestowania malutkich dzieci dziwnikarstwo zawodowe, a także zawodowi politycy wypowiadając się na ten temat, używali słów typowych dla języka homopropagandy. Pomijam niedouka Brudzińskiego w randze ministra. Według mnie najbardziej szkodliwym jest to, co na ten temat mówią opiniotwórczy komentatorzy w pisowskich mediach.

Okazało się, że według komentatorów homoseksualiści dzielą się na tych “normalnych i zdrowych” oraz na zaangażowanych politycznie “gejów”.

Rafał Otoka-Frąckiewicz:

Jest ten podział: są homoseksualiści, ci normalni zdrowi faceci i kobiety, którzy po prostu lubią z drugą płcią obcować i “geje”.

Rafał Ziemkiewicz:

Są homoseksualiści normalni i są “geje”.

Nic dziwnego, że mając takich bystrych dziwnikarzy i uległych, tchórzliwych polityków, pedofile sięgają już po nasze dzieci.

A co się dzieje w TVP?

Tam też dezorientacja seksualna jest pokazana pozytywnie. Dwóch aktorów, wystylizowanych na  normalnych, gra parę homoseksualistów wychowujących dziecko.

Popis głupoty dali goście Michała Rachonia (Rafał Otoka-Frąckiewicz, Wildstein i Cywiński), używając podczas rozmowy o deklaracji Trzaskowskiego języka, a właściwie bełkotu marksistowskiej propagandy. Przeciętny słuchacz mógłby odnieść wrażenie, że prócz chęci uzyskania dominacji i sięgnięcia po dzieci przez środowiska homoseksualne, wszystko jest ok.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.