Plose pani, bo oni sie pzezywajom!!!

Takie płaczliwe skargi przedszkolaków wypełniają prawicowe portale. Aby nie być gołosłowną, przytoczę kilka nagłówków z dzisiejszego [19.03.2019] wydania wPolityce.pl”

“J.Karnowski: Wpadka Rabieja potwierdza, że prawdziwym programem nowej lewicy są jej najskrajniejsze, najstraszniejsze…

Trzaskowski: Schetyna wiedział o karcie LGBT

Scheuring-Wielgus uderza w kibiców Legii

Żenujące! Trzaskowski żali się, że Warszawie brakuje środków na edukację. Rozwścieczył internautów: “Sprzedaj tramwaj różnorodności”

To jakiś żart?! Wokalistka punkowej grupy powiązanej z anarchistami ma przeprowadzić lekcje tolerancji w gnieźnieńskim LO.

Kto się na to nabierze? Broniarz przekonuje: Nasza akcja nie ma jakiegokolwiek posmaku akcji politycznej

A tak chciała zabłysnąć. Gasiuk-Pihowicz: “Jako Polce jest mi wstyd za rząd PiS”. Internauci: “jako Polakowi jest mi wstyd za takich posłów”

I kto to mówi! Sienkiewicz: “Jak zaczniemy wymieniać afery PiS-u, to nam zabraknie czasu”. Ustalił już swoje stanowisko ws. budki?

Paranoja PO! Rodzice protestują przeciw karcie LGBT, a Kierwiński peroruje: “Normalne zapisy, które znajdują się w karcie, zostały wypaczone przez PiS”

Dyrdymały Ewy Kopacz. Odmawia debaty w obcym języku i polityka PiS porównuje do Bismarcka: “za wcześnie wchodzi w jego buty”.”.

Podobnych “informacji” jest więcej. Ponad połowa publicystyki portalu to wiadomości o tym, co kto powiedział i kogo obsmarował. Faktów i konkretów jest raczej niewiele. Królują “pyskówki” podlane płaczliwym sosem “naszych biją!”. Nie tak powinien wyglądać rzetelny portal informacyjny.

O autorze: elig