Grzegorz Braun o inwazji żydowskich rasistów na Polskę

Nie będzie Polski katolickiej ani nie będzie Kościoła Świętego bezpiecznego w tej Polsce z cudzych pieniędzy, tylko za własne. Nie będzie Polski z dotacji europejskiej i nie będzie Polski z dotacji amerykańskiej.

Jeżeli będziemy oddawali dzieci na naukę i wychowanie Żydom, sodomitom i komunistom, to nie poznamy własnych dzieci.

Migracja jako oręż wojny

Te różne zjawiska, które nas przytłaczają  uchodźcy-nachodźcy, tęczowa rewolucja, to są narzędzia, to są tej wojny bronie i formacje tej wojny. Polska jest w tej chwili w fazie wrogiego przejęcia. Bynajmniej nie przez islamistów.

Pojawiają się kolejne centra Chabad Lubawicz. Polacy nie zdają sobie sprawy z zagrożenia. Prezydent belwederski Duda przyśpiesza, wspomaga proces instalowania się na polskim terytorium wyznawców dzikiego, plemiennego, rasistowskiego kultu judaizmu talmudycznego. Z punktu widzenia katolika istotowo satanistycznego.

Braun przypomniał cytat z jednej ze świętych ksiąg żydowskich: Bóg żydowski stworzył tylko Żydów, nie żydów stworzyły demony. Migracja żydowska została przez niego określona mianem: „inwazji rasistów”.

Tymczasem, dziwnikarstwo na usługach PiS rzuciło się na Brauna manipulując jego słowami. Nikt z pracujących w pisowskich mediach nie zadał sobie trudu zrelacjonowania żadnego z wątków poruszonych przez polskiego reżysera.

Manipulatorzy ograniczyli się do tylko jednego cytatu: Jak ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia (sodomitów), to wtedy zastanowimy się (…) Nie wspominając, że kontekstem w wywodzie Brauna byli przez długi czas homoseksualni pedofile.

Na samym początku pojawia się kwestia modernistycznego dziedzictwa Jana Pawła II.

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.