Nareszcie! Nareszcie policja z Gniezna mogła się wykazać po szkoleniu w Polin

Z okazji marszu środowisk określanych mianem „normalnych inaczej” – kochających inaczej, moralnych inaczej odbyła się w Gnieźnie demonstracja promująca antywartości. Liczba protestujących przewyższała liczbę uczestników, którzy byli chronieni przez uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy policji państwowej podlegającej aktualnej władzy. Według obserwatorów policja wykazała się nadmierną brutalnością.

Żaden z funkcjonariuszy nie zareagował na liczne banery partii komunistycznych (!), skupiając się na ochronie zwolenników seksualizacji dzieci. Być może ma to związek z niedawnym szkoleniem w Muzeum Polin w Warszawie polskiej policji z Gniezna, która odbyła szkolenie w „formie warsztatów antydyskryminacyjnych w oparciu o treści wystawy stałej Muzeum Polin„.

Na stronie polskiej policji widnieje opis tego szkolenia

Uczestnicy szkolenia zostali zapoznani z treściami dotyczącymi tożsamości i historii Żydów, a także dowiedzieli się wiele na temat stereotypów, uprzedzeń i dyskryminacji. (…)W ciągu czterech godzin policjanci podążali szlakiem ponad tysiącletniej historii Żydów w Polsce, aż po współczesność. (…) Udział w tym przedsięwzięciu edukacyjnym stał się doskonałą okazją do zweryfikowania nie tylko posiadanej wiedzy, ale i  poglądów  oraz otwarcia na wielokulturowość. Większa świadomość funkcjonariuszy to gwarancja skuteczniejszego zapobiegania oraz zwalczania przestępstw motywowanych nienawiścią„. /cytat i zdjęcie z „Gniezno – Szkolenie w Polin„/ policja.pl/

W promocję antykultury włączyło się również środowisko tzw. Kościoła Reformowanego Katolickiego.

______________________________________________________________________________________________________________

Aktualizacja 16.04.2019

O autorze: Redakcja