Dwużydziany na start!

Hasło “dwużydzian” wprowadziła ponownie do obiegu historyk Ewa Kurek. Określenie odnosi się do filosemitów, których dusza została zatruta przez pierwiastek żydowski do tego stopnia, że w danym osobniku przeważa Żyd nad Polakiem. Twórcą samego pojęcia jest polski poeta, pisarz i publicysta Andrzej Niemojewski.

“W owym smutnym typie Polaka, Żydom oddanego – na jedną cząsteczkę polską przypadają dwie cząsteczki żydowskie. (…) I dlatego filosemita przestanie być czułym na sprawy polskie, lecz będzie zawsze nadwrażliwy na sprawy żydowskie”. /Andrzej Niemojewski/

„Dwużydziany polskie” boją się własnego cienia i cienia żydowskiego”. /Ewa Kurek/

Dwużydziany na start!

Z powodu rosnącej świadomości polskiego społeczeństwa nt. zdrady polskich interesów przez partię PiS, środowisko dwużydzianów rzuciło w eter i na wizję nową porcję propagandowych bzdur. Dwużydzian Kaczyński, zdrajca lizboński, rozbestwione ponad miarę dwużydziany: Morawiecki, Gowin, Brudziński, Sellin et consortes rozbełkotali się okrutnie w kilku kwestiach, w tym na temat ustawy 447. Do medialnego stosu regularnie dorzuca ognia Sakiewicz pragnąc spalić na nim polską prawicę, zwołując najbardziej zdegenerowanych pisowskich fanatyków. “Sakiewicz o Konfederacji: Potomkowie morderców Żołnierzy Wyklętych” /dorzeczy.pl/

Pojawił się również wysokiej klasy ekspert Marian Kowalski, skompromitowany do cna jako były przyboczny pastora Chojeckiego. Pan Marian, któremu strużki antykatolickiej plwociny byłego pryncypała wyrzeźbiły na twarzy i w duszy trudny do zatarcia ślad, pluje teraz w kierunku polskich narodowców.

Nie sposób wymienić wszystkich łajdactw i bredni, dlatego ograniczę się do następujących przykładów.

  1. Czy proces sprzedaży „za grosze” polskiej ziemi o statusie bezspadkowym, na której stały przed wojną obiekty żydowskiego kultu, jest realizacją spłaty żydowskich wymuszeń? Kto wydał zgodę na utworzenie na terenie Rzeczpospolitej specyficznej enklawy znanej pod nazwą ”polin”? Po co nam znów kilka milionów Żydów w Polsce, z których duża część nie ma żadnych pozytywnych związków z naszym krajem?
  2. Konfabulacja prezesa PiS o „polskiej wyspie wolności” w sytuacji, gdy cenzura w TVP jest taka sama jak w TVN. Media PiS regularnie odmawiają prawa do wypowiedzi prawicowym politykom i publicystom. Zapowiedź implementacji do prawa polskiego dyrektywy unijnej ACTA.
  3. Nagonka na Polaków: nie ma większej zdrady od tej, gdy teoretycznie polscy politycy przyłączają się do nagonki prowadzonej przez obcych na polskich obywateli wpisując się w ten sposób w orwellowski casus szukania win urojonych. Vide minister Brudziński w sprawie Judasza Iskarioty z Pruchnika. Represje sądowe dla uczestników wydarzenia.
  4. Niedopuszczenie do legislacji projektów ustaw S.Michalkiewicza, czy T.Rzymowskiego o ochronie własności RP przed wymuszeniami środowisk żydowskich w związku z amerykańską ustawą 447 JUST.
  5. Oto jak w praktyce PiS realizuje proces nadzoru nad własnością polskiego państwa, przeznaczoną na tzw. szaber. /link/

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.