Nienawiść Gowina. Stygmatyzuje polską prawicę tak jak Michnik

screenshot/obraz telewizyjny

 

„Nie będę chować głowy w piasek powiedział pewien polityk będąc zanurzonym po szyję w głównym ścieku”. Tak kiedyś spuentowałem postawę Jarosława Gowina, ówczesnego ministra niesprawiedliwości w rządzie Donalda Tuska. Sprawiedliwości za rządów PO było tyle, co kot napłakał, a osobą odpowiedzialną za ówczesny stan rzeczy był minister Gowin. Dziś pan Gowin jest ministrem w rządzie PiS szczodrze dotującym pieniędzmi polskiego podatnika marksistów i środowiska żydowskie.

Aktualne „credo” światopoglądowe Gowina odzwierciedlają jego wypowiedzi z czasów „dobrej zmiany”: „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzną narodu polskiego, jest ojczyzną narodu żydowskiego”; „Nie jesteśmy państwem wyznaniowym, nie jesteśmy państwem katolickim”; „Jestem zwolennikiem strategicznego sojuszu Polski z Izraelem, a Żydów uważam za starszych braci w wierze”

Ciekawe jaką wiarę miał na myśli Gowin, bo nasza wiara to wiara w Boga Ojca, Syna Bożego Jezusa Chrystusa i Ducha świętego. Żydzi poza nielicznymi wyjątkami nie wyznają naszej wiary.

Pożyteczny „idiota Izraela” o pożytecznych „idiotach Moskwy”

Podczas wczorajszej wizyty Jarosława Gowina w programie „Fakty po faktach” TVN24 minister dał popis partyjnej retoryki bardzo podobnej do tej z „Gazety Wyborczej”.

–  Konfederacja nie jest zagrożeniem dla Zjednoczonej Prawicy. To jest zagrożenie dla Polski. Dobrze, że ono minęło.

 – Politycy Konfederacji będą się smażyć w piekle politycznym za to, że próbowali uzyskać sukces polityczny, rozpętując, na szczęście nieudolnie, falę nastrojów antysemickich.

Po oszczerczej wypowiedzi Gowina właściwie nie wiadomo, czy fala nastrojów antysemickich została rozpętana, skoro politycy Konfederacji „rozpętali ją nieudolnie”. Fakt jest faktem, że po nagłośnieniu sprawy prowadzenia w tajemnicy regularnych rozmów z „Holocaust Industry”, politycy PiS publicznie zaprzeczyli temu, co robili przez ostatnie 4 lata i wygłosili deklarację, że do żydowskich wymuszeń nie przyłożą ręki.

Na koniec, tradycyjnie głosem wołającego na puszczy, zwracam uwagę na jeszcze jedno wspólne kłamstwo TVN i PiS. Chodzi o szyld „Zjednoczona Prawica” pod którym kryje się zwykła socjaldemokracja.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.