Dziennikarz – zawód na wymarciu

Najpierw z zawodu odeszły osoby związane z “Gazetą Wyborczą” i “Telewizją TVN”, angażując się w przemysł pogardy. Stało się to dawno temu. Dziś masowo odchodzą z zawodu dziennikarze związani z opcją rządzącą. Ostatnio spektakularnego odejścia dokonał Bronisław Wildstein, który w programie „O co chodzi”, wbrew faktom, cytował żydowską propagandę wojenną, stając się żałosnym propagandzistą.

Największym eksporterem terroru tego typu jest Iran (chodzi o zamachy terrorystyczne- przypis red.)

Mieliśmy atak na tankowce płynące Zatoką Perską. Formalnie nikt za to nie ponosi odpowiedzialności, ale że jest w to zaangażowany Iran to chyba nie pozostawia wątpliwości.

Tymczasem sama Japonia, której tankowce zaatakowano i której Iran pomagał gasić jednego z nich, zdystansowała się od amerykańskich i żydowskich oskarżeń.

Czy aktualnie istnieje jakaś istotna różnica pomiędzy TVN a TVP i TV Republika? Brak takowej widać na przykładzie cenzury, ukrywającej brutalność Policji używającej gazu, pałek i amunicji gładkolufowej przeciw Polakom, którzy usiłują blokować marsze zboczeńców. Środowiska, które sprzeciwiają się promocji zboczeń robią to w interesie całego społeczeństwa. Tymczasem spotykają ich represje, a degeneraci profanujący symbole narodowe i religijne pozostają bezkarni.

Jedność ponad podziałami

Różnica pomiędzy Sakiewiczem, Michnikiem, Lisem, Jackiem Kurskim a Jarosławem Kurskim zatarła się. Wszyscy oni stosują wytyczne ISD /Link/, powielając tezy propagandowe ustalone przez ww. ośrodek.

Poniżej, dwaj żydowscy specjaliści od zarządzania zbiorową percepcją tubylców. Dwa dni temu jeden z nich powiedział:

Partia (PiS) ponosi bez wątpienia współodpowiedzialność za stan polsko-żydowskich i polsko-izraelskich relacji, które dawno nie były tak złe jak obecnie – JonnyDaniels “Die Welt”. /28.06.2019./

O polskojęzycznym dziwnikarstwie pisałem jakiś czas temu – TUTAJ

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.