No i co teraz zrobisz miłośniku żydowskich i ukraińskich onuc? Senat USA żąda od Polski haraczu

W marcu 2018 r. 59 senatorów USA napisało do premiera PiS, Morawieckiego list z apelem przyjęcia ustawodawstwa umożliwiającego realizację grabieży Polski przez Holocaust Industry. Wzmocnieniem tych żądań była podpisana przez prezydenta Trumpa ustawa 447 JUST, która nakłada obowiązek na Departament Stanu wspierania żydowskich wymuszeń. Kwotą początkową do negocjacji z rządem PiS jest 300 mld $ . Chodzi oczywiście o mienie bezspadkowe, bo o tej kategorii mienia m.in. mówią Deklaracja Terezińska, której umiłowany prezes PiS nie chce wypowiedzieć i Ustawa 447.

19.07.2019 r. PiS zagłosował za tym, aby projekt uchwały w sprawie 447 powędrował do kosza. Tymczasem „przed chwilą” aż 88 spośród stu senatorów USA podpisało się pod żądaniem do sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo, by ten wywarł nacisk na Polskę w sprawie nazywanej dla zmylenia polskiej opinii publicznej „restytucją mienia ofiar Holocaustu”.

  • mienie bezspadkowe (“heirless property”) w ustawie 447

List senatorów USA do Mike’a Pompeo

“Polska nie wypełniła jeszcze obietnic złożonych ocalałym z Holokaustu i innym osobom, których majątek został skonfiskowany”?! Kto i komu składał takie obietnice? Co obchodzą senatorów USA nasze wewnętrzne sprawy? Warto też zauważyć, że w liście została obniżona liczba polskich ofiar II Wojny Światowej z 3 mln. do 1,9 mln. (!)

“Ruskie onuce” atakują z USA?

Ciekaw jestem co teraz wymyśli “portal o puszczy” redaktora Sakiewicza. Czy kolekcjoner ruskich i innych onuc zwali wszystko na Konfederację, czy może przemilczy sprawę? Rzecz jest poważna, bo kwota żydowskich wymuszeń opiewa na 300 mld $, a to oznacza „podarunek” dla przyszłej, tworzonej już kilku-milionowej diaspory żydowskiej znacznej części udziałów w Spółkach Skarbu Państwa, polskich nieruchomości i części mienia Lasów Państwowych. Czy spełni się czarny scenariusz? Obserwujmy jak zachowują się w tej sprawie miłośnicy PiS, którzy do tej pory są bierni jak barany prowadzone na rzeź.

Opisując sprawę żydowski dziennik Haaretz stwierdził:

Polski rząd wcześniej zobowiązał się do przyjęcia takich przepisów, ale jak dotąd tego nie uczynił. Teraz niezwykle duża grupa senatorów z obu partii wzywa administrację Trumpa do dopilnowania, by Polska wywiązała się ze swoich zobowiązań.

Warto wreszcie się dowiedzieć, kto ze strony PiS poczynił takie zobowiązania!!!

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.