Kto wydał rozkaz osobom z TVP, które chciały usunąć polską flagę Jacka Wilka?

screenshot z filmu Krzysztofa Bosaka

Tuż przed rozpoczęciem debaty wyborczej w studiu TVP do stanowiska posła Wilka (Konfederacja)  podeszli osobnicy na których miniaturowa polska flaga podziałała jak płachta na byka. Sytuacja przypominała reakcję strażników pracujących dla międzynarodowego zarządu Muzeum Auschwitz, którzy również nie życzą sobie polskich flag na terenie obozu. Jeden z osobników nie chcąc się przedstawić powiedział, że jest „producentem tego widowiska”.

Relacja Krzysztofa Bosaka i film

Pracownicy TVP odmawiający podania nazwisk tuż przed debatą próbowali właśnie zdjąć polską flagę ze stanowiska Jacka Wilka reprezentującego KONFEDERACJĘ. Doszło do dwóch konfrontacji w trakcie, których musiałem zagrozić użyciem siły. Oto nagranie końcówki. SKANDAL!

Zdjęcie: https://twitter.com/Duke_Kristof

Po  skończonej debacie wszyscy uczestnicy debaty rozmawiali z mediami. Niestety, po raz kolejny Konfederacja w osobie wypowiadającego się do kamery posła Wilka została całkowicie ocenzurowana w TVP info. Puszczono wypowiedzi wszystkich kandydatów oprócz Konfederacji. Poseł PiS Jacek Sasin wypowiedział się dwa razy.

O autorze: Redakcja