Orwellowskie świnie odmawiają prawa innym narodom do samostanowienia

Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych

Folwark Zwierzęcy

Jakim prawem zdegenerowana klasa polityczna w Polsce odmawia poszczególnym narodom na Bliskim Wschodzie prawa do samostanowienia? Myślę, że dzieje się tak z powodu poddaństwa wobec naszego sojusznika, który uzurpował sobie zbójeckie prawo do decydowania o innych, zupełnie tak samo jak kiedyś Związek Sowiecki. Uważam, że szczególnie my, Polacy boleśnie doświadczeni zaborami i okupacją nie powinniśmy tolerować takich rzeczy. Dalszy komentarz jest zbyteczny. Jeżeli zginą polscy żołnierze, będzie to winą kasty polityków decydującej o naszym udziale w wojnie napastniczej w interesie Izraela, państwa okupującego część Palestyny i syryjskie Wzgórza Golan.

Warto wiedzieć, że Parlament Iraku wezwał wszystkie obce wojska do opuszczenia jego terytorium. Oznacza to, że polscy żołnierze pozostając na miejscu biorą udział w okupacji tego kraju. Dziś Iran dokonał ataku rakietowego na bazę Al Assad w Iraku. Według doniesień agencyjnych zaatakowane zostały 3 bazy: Al Asad, Erbil, Taji.

Aktualizacja: rzecznik prasowy rządu, Piotr Müller, potwierdził wolę okupacji Iraku używając eufemizmu:

Nie ma decyzji o wycofaniu polskiego kontyngentu wojskowego z Iraku.

O żenującym poddaństwie aktualnej ekipy świadczy wypowiedź ministra Czaputowicza:

Jacek Czaputowicz o atakach Iranu na amerykańskie bazy: poczekajmy na oświadczenie prezydenta Donalda Trumpa. Zobaczymy jak Stany Zjednoczone interpretują tę sytuację /Trójka Polskie Radio/

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.