Uroczysty dzień braterstwa pomiędzy wilkami i owcami w Kościele katolickim

Nie wystarczy tylko się oburzać na brak krzyża. Bez wiedzy o przyczynach tego stanu rzeczy będziemy jedynie owcami beczącymi w niezgodzie, a wilki pomimo naszego beczenia i tak będą robić swoje.

Wygląda na to, że trucizna wsączona w dusze niektórych polskich hierarchów zatruła ich na tyle mocno, że zaczęli kopiować pomysły zdegenerowanych marksistów, wykasowując krzyż na plakatach. Wszystko to w ramach dnia islamu pod tegorocznym hasłem “Chrześcijanie i muzułmanie w służbie powszechnego braterstwa”.

Fot. Twitter/Regalista

Wszystkim katolikom pragnę zadać pytanie: czy Talmud i Koran powstały z inspiracji Ducha Świętego, tak jak nasza Biblia zawierająca Stary i Nowy Testament, czy może powstały z inspiracji Złego? Przez cały czas Tradycja katolicka konsekwentnie odrzucała diabelskie inspiracje aż do momentu przeniknięcia w struktury Watykanu osób, których celem było zniszczenie Kościoła katolickiego od środka.

Fakty

28 października 1965 został ogłoszony dokument Nostra aetate. Nostra aetate, inaczej Deklaracja o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich jest dziełem II Soboru Watykańskiego.  Jednym z głównych autorów był Gregory Baum, ówczesny katolicki teolog, mający już za sobą pierwsze kontakty homoseksualne. Na ostateczny kształt dokumentu mieli także wpływ członkowie środowisk żydowskich, w tym żydowskiej masonerii – B’nai B’rith, z którymi konsultował się kard. Bea.

Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe, to jest po prostu piekło.

Św. Maksymilian Maria Kolbe

 

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi

Ewangelia według św. Mateusza

 

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.