Przewodniczący Episkopatu, abp Gądecki cytuje Gazetę Wyborczą?

Widzę, że Jego Eminencja jak wytrawny ideologiczny cenzor z Gazety Wyborczej pomija Polaków – nic o polskich ofiarach i nic o antypolonizmie. Nic dziwnego, bowiem „kto z kim przestaje, takim się staje”. Mam na myśli talmudystów z którymi niedawno abp Gądecki obchodził dni bez Jezusa i Maryi w kościele katolickim, pod bałamutnym hasłem dzień judaizmu.

Dla każdego katolika wiadomym jest, że innowierców powinniśmy traktować jako swoich bliźnich i pomagać im czcić pamięć ich przodków zamordowanych przez Niemców. Nie oznacza to uczestnictwa w hucpie, która wykorzystuje tragedię II Wojny Światowej dla doraźnych celów politycznych i finansowych ( Norman FinkelsteinPrzedsiębiorstwo holocaust). Paradoksalnie o tym samym powiedział abp Gądecki, który jednocześnie powielił fałszywą narrację z wykluczeniem Polaków.

Przypomnijmy, że na forum w Jerozolimie w obrazach filmowych Żydzi przedstawili zafałszowany obraz historii, a na dodatek pojawiły się antypolskie wątki łączące dzisiejsze przejawy antysemityzmu z polskimi flagami i banerem Młodzieży Wszechpolskiej.

Na koniec coś o rasizmie i antypolonizmie:

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.