Dołącz do modlitwy o powstrzymanie epidemii koronawirusa

Aktualnie na polecenie Przewodniczącego KEP abp. Stanisława Gądeckiego o 20:30 Polacy modlą się Różańcem w intencji ochrony przed chorobami, za osoby posługujące chorym, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Wszyscy kapłani we wszystkich parafiach w Polsce razem z wiernymi w domach przypuszczają szturm modlitewny do nieba. Dołącz i Ty. Jeśli nie trzymałeś jeszcze różańca w ręku, tutaj jest poradnik: Różaniec – jak się na nim modlić?

Z wielu miejsc trwają transmisje na żywo Różańca o godz. 20:30. Można też włączyć sobie i modlić się za pomocą wcześniejszych nagrań.

/pierwsza informacja z 11 marca/

Dostałem SMS w ramach lokalnej wspólnoty o modlitwę błagalną dziś (11 marca) o 20:00 w naszym kościele parafialnym. Jest to większa akcja modlitewna, do której każdego zachęcam.

O godz. 20.00 w całej Polsce – a także poza jej granicami – rozbrzmiewa modlitwa do Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o powstrzymanie epidemii koronawirusa oraz ochronę naszych rodzin przed jego skutkami.

 Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę wszędzie, gdzie będzie to tylko możliwe – w kościołach, domach, w drodze z pracy lub podczas przerwy w jej trakcie. Prosimy o przekazywanie tej informacji innym i zachęcanie do współudziału w modlitwie. Dodajmy, że od wtorku 10 marca także podczas wieczornych modlitw na Jasnej Górze śpiewane są Suplikacje z błaganiem o oddalenie epidemii koronawirusa.

https://teologiapolityczna.pl/dolacz-do-modlitwy-o-powstrzymanie-epidemii-koronawirusa


O autorze: space