Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła komunikat dla niewolników

WHO, organizacja, która od długiego czasu działa w służbie NWO, prowadząc działania ogłupiające i demoralizujące światową populację, ogłosiła “pandemię koronawirusa”.

Nie wiem jak się rozwinie sytuacja zdrowotna pod wpływem wirusa, z którym eksperymentowali Amerykanie od wielu lat, ale na razie główny cel światowej operacji siania paniki i związanego z nią chaosu został osiągnięty. Sami autorzy komunikatu zasugerowali, że ogłoszenie pandemii będzie mieć negatywne skutki ekonomiczne i społeczne.

Na razie, śmiertelność spowodowana zachorowaniem na tę groźną postać grypy wynosi 3,6%. Przygotowania do światowego stanu wyjątkowego weszły w fazę ostrych ćwiczeń. Komunikat autoryzował dyrektor generalny WHO, dr filozofii Tedros Adhanom Ghebreyesus, członek lewackiej organizacji Tigrajski Ludowy Front Wyzwolenia. W moim odczuciu pan Tedros jest zwykłym figurantem.

Tymczasem:

Okres szczytowy rozprzestrzeniania wirusa w Chinach minął, epidemia jest na stosunkowo niskim poziomie.

– powiedział rzecznik państwowej komisji zdrowia Mi Feng

A w Europie?

Uwagę zwraca  cenzura obejmująca informacje potwierdzające umiarkowaną skuteczność pewnych preparatów w leczeniu choroby. Jak znam życie prędzej czy później, być może w przypadku innego wirusa, światowa populacja zostanie poddana obowiązkowym szczepieniom, które będą uszkadzać kod genetyczny i powodować powikłania. To jest moja hipoteza spiskowa. Oczywiście nie musi się tak stać, ale proszę Szanownych Czytelników o zastanowienie się skąd na przestrzeni ostatnich lat nagły wzrost chorób nowotworowych i autoimmunologicznych, również u dzieci.

Tymczasem Polacy, u których generowane przez media zachowania stadne dominują w życiu publicznym, powoli zaczęli ulegać nastrojom paniki i kierowani owczym pędem popędzili do sklepów wykupując na pniu artykuły żywnościowe i sanitarne.

 

 

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych".