Sojusznicy PiS: Witold Gadowski i jego sprytne tumanienie Polaków

Najbardziej prymitywnym wyznawcom PiS wystarczy w zupełności bełkot z TVP, lecz są tacy, którzy potrzebują bardziej wyrafinowanego przekazu. Rolę tę spełnia m.in. redaktor Gadowski et consortes.

Oto w jaki sposób zaspakaja się gusta bardziej wymagających, pozycjonując PiS jako pozytywną siłę, a całą resztę umieszczając na osi zła z którym partia Kaczyńskiego dzielnie walczy, a nawet jak nie walczy to jest przeciw.

Zacznijmy od wstępu. Witold Gadowski:

Teraz żyjemy w dniach praktycznego krachu “Manifestu z Ventotene”. Spinelli wreszcie schodzi do grobu. Jego brednie się kończą. Kryzys wywołał automatyczne zwrócenie się do rządów narodowych. Państwa narodowe są jedynym liderem w walce z zarazą. Kolejny pozytywny efekt zarazy.

Jak tu nie lubić pana Gadowskiego po czymś takim, prawda? Sympatyczny redaktor oczywiście udaje, a może i nie zauważa, podobnie jak miliony ogłupionych propagandą Polaków, że wyznawcy antykulturowego marksizmu nie zostali zdelegalizowani, nie zostali pozbawieni politycznej władzy. Nie zauważa też, że współczesny komunizm jest tylko jednym z wielu narzędzi NWO, podobnie jak covid-19. Traktując NWO jako teorię spiskową dzielny redaktor odcina się od niej z obrzydzeniem, popierając jedynie słuszną opcję antynarodowych socjalistów (PiS), która oddała Polskę w arendę obcym. Popiera ten PiS ( innego nie ma) który od 5 lat wdraża w Polsce właśnie NWO. W jaki sposób? O tym poniżej. A co mówi Gadowski o polskiej prawicy stanowiącej naturalne zaplecze rządu narodowego?

Jest to zbieżne z tezami Fabryki Onuc Sakiewicza, który twierdzi, że Konfederacja to projekt “Gazety Wyborczej”. “Platforma w Sojuszu z Konfederacją”- cytat z “Gazety Polskiej”

To, co mówi redaktor Gadowski jest całkowicie zbieżne z linią propagandową PiS.

Przeczytajmy jeszcze to, co zacytowała z propagandowej ściągawki Beata Mazurek:

To moment, gdzie życie brutalnie weryfikuje lewicowo-liberalne ideologie. Po kryzysie związanym z Lehman Brothers, czy migracyjnym mamy pandemię. Konsekwencje i koszty tego są ogromne. Tylko państwa narodowe mogą wziąć na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich obywateli.

Znający najnowszą historię Polski wiedzą, że pani Mazurek należy do formacji, na której ciąży dziedzictwo zdrady lizbońskiej. Od 5 lat ta zdegenerowana formacja wspiera w praktyce antykulturowy marksizm, realizując NWO za pomocą programu Agendy 2030 i konwencji genderowej. Projekt ministra Kościńskiego “Polska bezgotówkowa” jest projektem NWO znanym od wielu lat. Teoria spiskowa, czy rzeczywistość, panie Gadowski? Ten pozornie narodowy rząd w polityce zagranicznej nieustannie płaszczy się przez obcymi. To właśnie z tego powodu Grzegorz Braun oceniając jednego z figurantów powiedział : prezydent belwederski Duda poczołga się w każdym kierunku, który mu wyznaczą.

Jest też przekaz bardziej prostacki – dla niemyślących. Udający dziennikarza Jacek Karnowski:

Kaczyński rzucił wyzwanie potężnym siłom i odbudowuje suwerenność Polski. Tusk tanio poszedł na berliński żołd. Historii nie oszukasz nawet zawierającą dech w piersiach bezczelnością

Jakim to potężnym siłom? KODomitom, osobnikom spod budki z Gazetą Wyborczą, którzy walczą z socjalistami z PiS o trójpodział koryta i o monopol na względność słowa?

Mądrej głowie dość dwie słowie, a durnie będą się już niedługo budzić z przysłowiową ręką w… Dokładnie jak budzą się teraz przedsiębiorcy i zwalniani pracownicy.

Aktualizacja /02.04.2020/

Pan Witold Gadowski w swoim ostatnim komentarzu bardzo często sam sobie zaprzecza. Zacznę od rzeczy pozytywnej.Powiedział o stosowaniu terapii skojarzonej prof. Raoulta o której pisał nasz portal. Potem jest inaczej: dochodzi do swoistego paradoksu:

Gadowski wyśmiewa teorie spiskowe (które zaciemniają)  i równocześnie opisuje wprowadzanie NWO, ale nie kojarząc to z nikim poza finansistami. Zwraca się do ludzi, aby dbali o swoje prawa, o Wolność, ale oczywiście aktualnego zamachu na Wolność nie kojarzy z PiSem (!). Nie pada imię sprawcy – PiS.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.