Wojna o prawdę i wolność. Siły demoniczne versus zwykli ludzie

Najpierw krótkie doprecyzowanie. Zwykli ludzie, to niekoniecznie katolicy, którzy dostąpili łaski wiary w Jezusa Chrystusa. Niezależnie od tego, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego mają prawo do życia zgodnego z prawami naturalnymi, które nie mogą być ograniczane przez żadną opcję ideologiczną.

Siły demoniczne, aktualnie widoczne już  gołym okiem korzystają ze swojego zaplecza (koncerny farmaceutyczne, medialne, korporacje, banki) oraz wykorzystują narzędzia presji ideologicznej skonstruowane przez antykulturowy marksizm i nowy syjonizm.

Wojna

Prezentujemy Szanownym Czytelnikom najnowsze wieści z frontu tej wojny

Facebook usunął z serwisu wideo zamieszczone w niedzielę przez prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro, w którym przekonywał on, że hydroksychlorochina może wyleczyć Covid-19. Serwis uznał wiadomość za dezinformację. Na podobny krok zdecydował się Twitter.

Przed ostatnią decyzją Facebooka brazylijska filia BBC News usunęła nagranie, na którym prezydent rozmawia z jednym z ulicznych handlarzy, po czym mówi, że “ludzie chcą pracować” i powtarza, że skutecznym lekiem na wirusa jest hydroksychlorochina. Stacja uznała wypowiedź za sprzeczną z wytycznymi WHO. Także Twitter usunął dwa wpisy brazylijskiego przywódcy o koronawirusie, uznając je za fałszywe wiadomości. /dziennik.pl/

Wyszczepić Polaków jak bydło

Pan Szumowski będący na stanowisku ministra zdrowia wypowiedział w amerykańsko-żydowskiej telewizji TVN, w rozmowie z panią Werner następujące słowa:

Musimy się przygotować, że ten rok, półtora, czy dwa, będziemy funkcjonować w czasach epidemii. Dopóki nie będzie szczepionki, dopóki nie wyszczepimy wszystkich Polaków.

Aplikacja do wyszukiwania prawdy

Politycy PiS, którzy tradycyjnie stanęli po stronie “starszych i mądrzejszych” poparli projekt, który ma służyć cenzurze w sieci.

Oczywiście, wersja dla naiwnych brzmi tak:

Polska Agencja Prasowa we współpracy z GovTech uruchomiła aplikację FakeHunter – narzędzie do walki w sieci z dezinformacją o koronawirusie. – Chciałbym, żeby był to punkt odniesienia, w którym można zweryfikować wiarygodność danej informacji o koronawirusie przed publikacją w domenie publicznej – mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Wojciech Surmacz, prezes PAP.

Grupa ponad 300 osób wyłonionych ze zgłoszeń została przeszkolona i przygotowana, aby sprawdzać w wiarygodnych źródłach zgłaszanych przez internautów informacje. Część już przeszła szkolenie w sprawdzaniu faktów i korzystaniu z systemu. /wirtualnemedia.pl/

Program GovTech Polska jest realizowany przez zespół działający w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod patronatem premiera Morawieckiego zwolennika “nowej normalności”.

Antidotum

“Epidemia COVID19 jest “przypowieścią”, która powinna doprowadzić ludzkość do zastanowienia się nad swoją zależnością od Boga, błędnymi priorytetami i pomóc odkryć prawdziwe wartości: powierzenie się Bogu, powrót do modlitwy, znaczenie więzi narodowych i rodzinnych” kard. R.Sarah /Twitter/

O autorze: Redakcja