Fabryka onuc nagrodziła prożydowskich polityków w Polsce

We wspaniałej atmosferze przebiegła uroczystość podczas której nagrodzono główne gwiazdy „polskiej polityki” gorliwie wdrażające program „nowej normalności” dla niezaszczepionej jeszcze Polski.

Głównym laureatem został znany nam wszystkim orędownik komunistycznej Agendy 2030, Andrzej Duda. Jest on dodatkowo gorącym piewcą odradzania się na ziemiach polskich cywilizacji żydowskiej notabene sprzecznej z wartościami cywilizacji łacińskiej.

W działalności politycznej laureata zwraca uwagę finezja wyrażająca się w kontynuacji linii swojego wielkiego poprzednika Lecha Wałęsy – jestem za, a nawet przeciw. Prezydent PiS stosuje zasadę: oficjalnie przeciw, a w praktyce za. Dzięki temu zjednał sobie miliony bystrych i inteligentnych wyborców PiSu.

Poczuciem humoru popisał się obecny na gali premier Morawiecki, który rozbawił do łez niezależnych obserwatorów wygłaszając swoją opinię o TV Republika, agendzie Fabryki onuc:

(…) im mocniej republika rosła w siłę, tym swobodna wymiana opinii też rosła w siłę. Tym bardziej rozszerzał się archipelag polskości

Wśród laureatów nagrody TV Republika znaleźli się też: wybitny minister aktywów państwowych, w tłumaczeniu: minister ds. aktywnego koryta, Jacek Sasin, który otrzymał nagrodę w kategorii „biznes utuczonych”.

Za poczucie humoru i zdolności aktorskie został wyróżniony sługa Szumowski, który wyśmiewał się z „namordników” (maseczek), aby potem z udawaną powagą ogłosić przymus ich noszenia.

W laudacji na cześć nagrodzonego prezydenta Dudy sam prezes zarządu Fabryki onuc, Tomasz Sakiewicz powiedział, bez owijania w bawełnę: Na czele państwa stoi prezydent, a państwo przez pięć lat wygląda zupełnie inaczej – jest lepsze, sprawniejsze, bezpieczniejsze. Puentując tłumaczenie z propagandowego języka Goebellsa na język polski brzmi to tak: PiS, d…a i jarmułek kupa – analogicznie do: Tusk, d…a i kamieni kupa.

Wszystkich przebił Jarosław Kaczyński, najwybitniejszy przedstawiciel “gorszego sortu” ze strony rządzących socjalistów, który podziękował Fabryce onuc w przesłanym w liście: “za codzienną pracę w służbie prawdy i wolnej myśli“. Bystrym i inteligentnym miłośnikom PiSu wyjaśniam, że chodzi o myśl uwolnioną od zbędnych balastów typu: restytucja państwa polskiego, suwerenność w relacji z agendami NWO i państwami nadzorującymi zewnętrzną i wewnętrzną politykę polskiej resztówki. Zdaję sobie sprawę, że pisząc ten satyryczny tekst zawierający kłopotliwe i trudne wyrażenia typu: restytucja państwa polskiego, suwerenność, wystawiam na próbę wspomnianą przeze mnie legendarną już bystrość i inteligencję słomianych patriotów.

O autorze: CzarnaLimuzyna

"Tylko prawda jest ciekawa". Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.