Raport o czymś, co nie istnieje. Tak rozpowszechnia się kłamstwa o Polsce

ILGA-Europe to agenda komunizmu antykulturowego „promująca interesy lesbijek, homoseksualistów, biseksualistów, transów i interseksualistów”. W ostatnim czasie media lewicowe, których w Polsce jest najwięcej, powielają kłamliwą tezę ostatniego raportu tej organizacji.

Rzecz dotyczy tzw. homofobii, a więc czegoś, co nie istnieje w rzeczywistości. Dlaczego nie istnieje? Dlatego, że dezaprobata etyczna i obrzydzenie estetyczne nie są fobią, lecz reakcją typową dla cywilizowanego – dojrzałego moralnie człowieka. Jeżeli możemy nad czymś ubolewać to tylko nad brakiem aktywnej nietolerancji wobec ideologii „tęczowej zarazy”.

Nikt nie powinien używać gadziego języka lewicy – neologizmów, których znaczenie jest całkowicie wymyślone w celu zmiany myślenia u ludzi. Nie ma również czegoś takiego jak „orientacja seksualna”. Jeżeli już to dezorientacja jako przejaw wrodzonych (zaburzenia hormonalne w okresie prenatalnym) lub nabytych skłonności w wyniku uwiedzenia, gwałtu, nieobecności ojca albo patologicznego konfliktu z synem.

Tak wygląda manipulacja, którą w bardzo dużym skrócie opisałem:

Polska najbardziej homofobicznym krajem w UE. Ranking i mapa ILGA 2020

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.