Pożegnanie

Wszystko umiera przede mną

Umarło już ciało mojej ukochanej

Teraz moje zatrute jadem

nie potrafi sięgnąć po dobre owoce wiszące nad ziemią

Ból wypala żywcem ostatniego demona

Na końcu umrze nadzieja na miłość wśród cieni

Wtedy przestanę żyć wśród ludzi

A żmije i eunuchy zaczną oddychać moim powietrzem

Delikatnym szumem pamięci

_____________________________________________________________________________________________________________

*****

Myślę, że nadszedł już czas, aby powiedzieć prawdę do końca. Od wielu lat choruję na dwie ciężkie nieuleczalne choroby, w tym jedną śmiertelną. Aktualnie czekam na operację, która może uratować mi życie. Czekam i nie mogę się doczekać. Ma to związek z sytuacją w tzw. Służbie Zdrowia i ze zbrodniczymi zaniechaniami pana Szumowskiego. Wybaczcie, ale napisałem bardzo ogólnie. Mogę jedynie dodać, że toksyny produkowane przez koncerny farmaceutyczne, które aplikowali mi “lekarze” zdewastowały mój organizm.

Z  powodów zdrowotnych będę pojawiać się coraz rzadziej. Ubolewam, że po raz kolejny osoby kluczowe dla portalu Legion Św. Ekspedyta zwinęły żagielki. Ma to związek, być może, z moim negatywnym zdaniem na temat modernizmu i specyficznego rodzaju michnikowszczyzny, która od czasu ujawnia swoje szkaradne oblicze, każąc cenzurować rzeczywistość – zabrania pisania prawdy na temat zdrajców, głupców, innych grzeszników oraz fałszywych pasterzy.

Biskup Athanasius Schneider o fałszywych pasterzach:

Hierarcha skrytykował biskupów, którzy w czasie kryzysu koronawirusa uniemożliwiali wiernym dostęp do sakramentów, zwłaszcza do Eucharystii i pokuty. W jego ocenie zachowali się tym samym jak „fałszywi pasterze”.

Sytuacja wstrzymania Mszy świętej i sakramentalnej Komunii świętej w czasie epidemii Covid-19 jest tak wyjątkowa i poważna, że można odkryć głębsze znaczenie, które się za tym kryje. Do tego wydarzenia doszło niemal dokładnie 50 lat po wprowadzeniu Komunii na rękę (w 1969) i radykalnej reformie rytu Mszy (w 1969/1970) z elementami protestantyzującymi.

PCh24.pl/ „LifeSiteNews”/ „Eucharystia, największy skarb Kościoła w czasach utrapień”.

Wracając do tematu głównego: Przez ostatnie dwa lata jako osoba ciężko chora i cierpiąca z powodu fizycznego bólu, byłem często sam na polu walki, nie mając wsparcia w zakresie zrozumienia czym ma być ten portal.

Zostańcie z Bogiem

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.