Orędzia z Trevignano Romano. Czerwiec-lipiec 2020

Trevignano Romano 20 czerwca 2020 r.

Matka Boża Boleściwa, Kościół O.O. Franciszkanów, Kraków

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się tutaj na modlitwie i że słuchacie mojego wołania w waszych sercach. Ukochane dzieci, dlaczego odrzucacie miłość i miłosierdzie mojego Syna Jezusa? Weźcie wszystko, co Niebo wam oferuje, dlaczego wolicie żyć ze złamanym sercem i w niepokoju? Dzieci moje, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, tyle razy prosiłam o to i proszę raz jeszcze, naprawdę nawróćcie się, to jest pilne, czy nie rozumiecie, że te czasy się skończyły i gdy Jezus przyjdzie, co znajdzie On na tej ziemi? Musicie być gotowi na to, co nadchodzi, będą prześladowania i będziecie musieli modlić się w ukryciu. Proszę was, dzieci, jestem waszą matką i chcę was wszystkich ocalić. Głoście, że Chrystus nadchodzi, Ojciec mój będzie oczyszczał ziemię z niegodziwości, która zawładnęła duszami. Zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 23 czerwca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Kościół Santa Maria dell’Assunta w Trevignano Romano nad jeziorem Bracciano (Lacjum)

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że zebraliście się na modlitwie i że słuchacie mojego wołania w waszych sercach. Moje dzieci, dzisiaj staję przed wami jako Matka Boleściwa za mój Kościół, który idzie drogą Męki, w ślad za moim Synem Jezusem, gdy został przez wszystkich opuszczony i ubiczowany. Moja mała resztka będzie prześladowana, płaczę za młodymi ludźmi, którzy są daleko od Boga, płaczę za zniszczonymi rodzinami, płaczę za nieochrzczonymi dziećmi i za tymi, którzy dorastają w szponach zła, płaczę za pasterzami, którzy zostawili moje stado bez opieki, płaczę za ludzkością, która zmierza do samozagłady. Proszę, moje dzieci, módlcie się i pocieszajcie moje Niepokalane Serce i Najświętsze Serce Mojego Syna, odmieńcie swoje drogi; jeśli chcecie zbawienia, zawierzcie wszystko Bogu. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 27 czerwca 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że zgromadziliście się na modlitwie w tym miejscu, błogosławionym przez mojego Ojca, i dziękuję wam za wysłuchanie mojego wezwania w waszych sercach. Dzieci moje, jesteście tutaj i patrzę na was, jednego po drugim, patrzę w wasze

Matka Boża z Warzyc (XVII w.)

serca i do Pana zanoszę wasze intencje i ile miłości macie w sercach, dlatego nazywam was Dziećmi Światła, bo wasza wiara prowadzi [innych ludzi], przemieniając ich kamienne serca. Dzieci, miejcie niezłomną wiarę i pamiętajcie, że gdzie jest wiara, tam jest miłość, a gdzie jest miłość, tam jest Bóg, Który jest drogą, prawdą, życiem. Kocham was całą miłością Matki i błogosławię was w Imieniu Trójcy Przenajświętszej, Amen.

Trevignano Romano, 30 czerwca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Przesłanie od Jezusa:
Moi bracia, dziękuję wam za modlitwę w Moim Domu i za wysłuchanie Mojego wezwania. Bracia i dzieci, tym razem trzeba będzie się wam bardzo zastanowić, gdyż wielu z was nadal nie słucha orędzi, które przychodzą z nieba ode Mnie i od Mojej Błogosławionej Matki. Jesienią zaczną się pojawiać nowe wirusy. Spójrzcie, co się dzieje w Moim Kościele, jak się zachowują Moi kapłani, pod obojętnym wzrokiem tych, którzy twierdzą, że mają wiarę. Spójrzcie, jak Mnie traktują, lekceważą Moją Boskość i Łaskę, ale podobnie, jak oni Mnie traktują, tak i Ja będę ich traktował. Bracia Moi, podejdźcie do Mnie, podajcie Mi ręce, a Ja pokażę wam właściwą drogę. Bracia, nawróćcie się, czas się skończył a wy nie rozpoznacie Mnie, gdy przyjdę i nie pójdziecie za Mną. Dzieci, tylko Ja mogę was poprowadzić drogą do Mojego Ojca. Módlcie się, ziemia będzie drżała ponad miarę. Módlcie się za Ojca Świętego. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, w Imię Moje i w Imię Ducha Świętego, Amen.

LIPIEC 2020

Trevignano Romano, 3 lipca 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam , że jesteście tutaj, w tym błogosławionym miejscu i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Dzieci, przychodzę do was, aby znów prosić was nawrócenie! Dzieci, to czas Apokalipsy, czas zamieszania, wielkiego smutku i ucisku, ale bądźcie nieustannie zjednoczone z Jezusem, który jest radością i miłością, tylko w ten sposób możecie być szczęśliwi. Każdy musi dźwigać swój krzyż, ale proszę was, byście ukochali go całym sercem. Dzieci, miłość Boża jest taka wielka, ale często zbytnio zdajecie się na Boże Miłosierdzie, a zapominacie o Bożej Sprawiedliwości. Proszę was, wierni i kapłani, brońcie Jezusa i nie uciekajcie w obliczu trudności! Dzieci, żadna uniwersalna modlitwa, która obejmuje wiele religii, nie jest możliwa, gdyż wtedy chrześcijaństwo, Jedyna Prawda, zostałoby unicestwione. Błagam was, dzieci, nie bądźcie dwulicowi ale trwajcie przy Panu i idźcie dalej, broniąc prawdy. Teraz, jako Wasza Matka, błogosławię Was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano, 7 lipca 2020

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w waszych sercach. Moje maleństwa, jak pięknie jest widzieć wszystkie moje dzieci razem, na modlitwie Różańca Świętego, módlcie się dzieci, módlcie, Niebo was potrzebuje. Moje dzieci, [różne] negatywne działania [influssi negativi] na skorupę ziemską wywołają trzęsienia ziemi, będą one narastać, módlcie się za Amerykę, która przez swe perwersje wypije kielich goryczy. Dzieci moje, nie bójcie się, będę was wciąż ochraniać, nie ustawajcie w modlitwie za światową elitę, która oddała się złu, oni chcą was oddzielić od siebie, zakneblować i zrobić z was niewolników, ale nie lękajcie się, już wkrótce Jezus uwolni was od tej dyktatury. Kochajcie się nawzajem, módlcie się za Włochy, gdzie będą odczuwane trzęsienia ziemi, i szczególnie za Francję. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Trevignano Romano, 14 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Córko moja, wzywaj kapłanów, tak drogich memu sercu, i mów do nich: nie przechodźcie obojętnie przed Jezusem w Eucharystii, chrońcie Mistyczne Ciało Jezusa, mówcie o Bożej Sprawiedliwości i o grzechu; wzywaj, by nie obrażano Mojego Boskiego Syna, upewniaj ich, że tylko życie zgodne z przykazaniami zapewnia zbawienie. Moje dzieci, jeszcze nie zdajecie sobie w pełni sprawy, co to znaczy być gotowym na nadchodzące czasy, trzeba modlić się, spowiadać, karmić się Eucharystią i pomagać swym braciom i siostrom, którzy ulegli zwiedzeniu. Dzieci moje, zmiłujcie się nad moim Synem, który za was umarł i który powróci w całej Swojej chwale, śpiewajcie Panu hymny i dziękujcie Mu. Dzieci moje, do tych, którzy będą wierni Ewangelii, poślę moich aniołów, aby was chronili. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen. Dziś łaski spłyną na was.

Trevignano Romano, 18 lipca 2020
Modlitwa przy niebieskim krzyżu z grupą z Werony

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mojego wołania w waszym sercu. Ukochane dzieci, dziękuję wam, że daliście mi wysłuchać modlitw dzieci, tak drogich memu sercu, są one niewinnymi duszami i moimi dziećmi o otwartych sercach! Drogie dzieci, nigdy nie lękajcie się, nawet gdy przyszłość będzie niełatwa, ale ja was ochronię i dam wam siłę do dalszego miłowania Mego Syna. Moja córko, przyjdzie ci żyć w najgorszych czasach, jakie ludzkość kiedykolwiek przeżyła, ale jeśli będziesz wierna Różańcowi Świętemu i Ewangelii, i jeśli uwierzysz w Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem, to nic ci się nie stanie. Módlcie się za Kościół i polityków, którzy pogrążają się w zamęcie. Dziś wiele łask spłynie na was. Zostawiam was z błogosławieństwem Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 21 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Moje dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach i przybycie tu na modlitwę. Dzieci drogie, tak często widzę was zdezorientowanych wiadomościami płynącymi z polityki, Kościoła i świata, chcą was przyzwyczaić do zła, jakby ono było normą, ale moje dzieci, od jak dawna już was na to przygotowuję, wzywam do nawrócenia i miłości do waszych braci i sióstr! To, co nadejdzie, będzie jeszcze gorsze od tego, co się dzieje. Proszę was, moje dzieci, wkraczajcie na drogę świętości, rozpalajcie ogień tam, gdzie panuje ciemność, bądźcie światłem dla mojego Kościoła i dla waszych braci i sióstr, a także dla świata. Szatan przebiegle was uwodzi przyjemnościami świata, pieniędzmi i seksem, ale wy bądźcie silni, nie wpadajcie w te podstępne pułapki, tylko módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wasze modlitwy były światłem w największych ciemnościach. Pamiętajcie, że to jest czas łaski. Módlcie się za Chiny i Amerykę. Zostawiam wam moje matczyne błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 25 lipca 2020
Kolacja modlitewna w Rimini

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu zgromadzeni na modlitwie i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Ukochane dzieci, kontynuujcie codzienną modlitwę, zwłaszcza odmawianie Różańca Świętego, który jest jedyną ochroną, jaką macie przed złem. Dzieci, rozejrzyjcie się wokół siebie, trzęsienia ziemi, fale pływowe, niszczycielskie burze nie ustaną, i tylko modlitwa odmawiana sercem może coś zmienić, ale wszystko będzie musiało się dokonać, co jest napisane. Porzućcie swoją wolę i bądźcie tylko poddani Woli Bożej. Jesteście przyzwyczajeni do automatyzmu własnego życia, ale macie porzucić rzeczy ziemskie i zwrócić uwagę na rzeczy niebieskie, bo tylko w ten sposób będziecie mogli podążać tą najtrudniejszą, ale jedyną właściwą drogą. Uważajcie, dzieci, aby nie wpaść w pułapki diabła, kocham was i chcę was ocalić. Chciałabym, aby moja armia światła mogła zjednoczyć się w jednym głosie. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Trevignano Romano, 28 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Przesłanie od Jezusa.

Moi bracia, dziękuję wam za zebranie się tutaj, na modlitwie w Moim Domu. Bracia i synowie, odczuwam w tej chwili strach w sercach tak wielu z was, nie pozwólcie, aby Pan, wasz Bóg, upomniał was: bądźcie mężczyznami i kobietami wiary, a nic was nie dotknie. Zmienię wasz strach w odwagę, zmienię wasze kamienne serca w serca otwarte, zmienię waszą troskę w pokój, ale to będzie możliwe tylko dzięki waszemu prawdziwemu zawierzeniu. Niech nikt z was nie sądzi, że może być Bogiem dla samego siebie, wtedy prawdziwej drogi nie znajdziecie i dalej będziecie rozpaczać, bo beze Mnie i bez porzucenia [świata] nic nie można osiągnąć. To nie jest świat, który wam da życie wieczne, przypomnijcie sobie te Moje słowa – a mimo to jestem tu z wami, aby dać wam Siebie. Moje dzieci, wróćcie do Mnie, niebo i ziemia są już zjednoczone i wkrótce Moje wierne dzieci będą napełnione Duchem Świętym. Teraz zostawiam was z Moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, w Imię Moje i Ducha Świętego, Amen.

Przełożył z jęz. ang. symultanicznie z oryg. włoskim Pokutujący Łotr

1.08.2010

O autorze: Pokutujący Łotr