Czy Polacy stawią opór mentalnej komunie z PiS?

Niezależnie od wprowadzenia zamordyzmu w formie policyjnego terroru i łamania podstawowych wolności obywatelskich, niezależnie od nikczemnej zgody na wprowadzenie w Polsce NIENORMALNOŚCI zgodnej z wytycznymi środowisk nienawidzących ludzkości, niezależnie od tego ludzie pokroju Szumowskiego mają na sumieniu rzecz najgorszą z możliwych. Dopuścili bowiem do sytuacji, gdy duża cześć placówek służby zdrowia została zamknięta przed ciężko chorymi ludźmi . Sytuacja ta doprowadziła już do ciężkiej utraty zdrowia, a nawet do śmierci niektórych pacjentów. Niektórzy nie doczekali się leczenia, inni nie doczekali operacji. Kto odpowie za ich śmierć?

Być może pan Szumowski, który przecież jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy będzie się tłumaczyć, że „nie wiedział”, „wykonywał tylko rozkazy” lub sugestie ekspertów. Na pewno doda również jak Piłat, że to nie jego wina tylko personelu medycznego. W takim razie kto rządzi ministerstwem, wydaje rozporządzenia i każe je realizować? Analogię już mieliśmy. Były to przypadki skandalicznej niegospodarności “ministra o wyglądzie sadystycznym” na której grube miliony zarobili wszyscy znajomi królika, a stracił budżet państwa. Szumowski oczywiście okazał się niewinny, a na dodatek został ogłoszony przez otumanionego propagandą księdza Ewangelistą.

Grafika/Twitter

Myślę, że żaden normalny minister zdrowia nie dopuściłby do sytuacji, gdy pacjent nie jest badany i nie jest diagnozowany, a leki wypisuje mu się na telefon w trakcie urągającej lekarskim standardom “porady”. Żaden uczciwy człowiek nie doprowadziłby do takiej sytuacji, że pacjentom odmawia się zabiegów i operacji przesuwając je na bliżej nie określony termin z powodu: „pandemii”. Taką mam opinię o normalności i uczciwości praktykowanej przez “najgorszy sort”.

Nie sposób wymienić wszystkich przypadków nepotyzmu, przekrętów i afer, które ciążą na tej zdemoralizowanej formacji, ale jedno wiem na pewno. Jeżeli Polacy nie zbuntują się, to proces niszczenia resztek narodu polskiego pod względem duchowym i fizycznym poczyni jeszcze większe szkody. Sojusz w tym zakresie pomiędzy lewackimi formacjami typu PO, PiS i resztą jawnych marksistów jest trwały.

 

Tagi:

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.