Złodziej: „Źle się żyje w kraju, w którym trzeba uważać, żeby nie być aresztowanym”

Niebinarny Igor Rozwiewa, polska działaczka związana z ruchami obrony praw osób o innej orientacji moralnej w rozmowie z Małgorzatą Kundlicą, dziennikarką lewicowego portalu mówi wprost, że sytuacja kradnących inaczej bardzo się pogorszyła.

Źle się żyje się w kraju, w którym trzeba uważać, żeby nie być pobitym, oplutym podczas przekształceń własnościowych

– cytuje najczęstszą skargę osób nienormatywnych.

Jej zdaniem, osoby, które używają mowy nienawiści, nawet nie myślą o tolerancji. Rozwiewa nie kryje żalu m.in. wobec Kościoła, który jej zdaniem utrzymuje średniowieczne przykazanie „nie kradnij”. Chrystus także dokonywał przekształceń własnościowych – zabierał bogatym i dawał biednym. Dziś byłby po naszej stronie. Dlatego na każdy posąg Chrystusa założymy maskę prześladowanego włamywacza  – opisuje plany dyskryminowanej  społeczności działaczka.

Trzeba również pamiętać, że kradnący inaczej to inna orientacja moralna. Oni swojej orientacji nie wybierają.

– dodaje Igor Rozwiewa

Popiera nas UE, niektóre środowiska żydowskie, artyści i aktorzy, a nawet słynny Franz Mauer z filmu „Psy 3”, który wystosował apel o tolerancję wobec środowisk normalnych inaczej, naszych sojuszników w walce o równe prawa.

O autorze: CzarnaLimuzyna

Blog osobisty. Moje prywatne opinie na temat polityki nie mają charakteru "prawd objawionych". "Tylko prawda jest ciekawa". We wpisach antynarracyjnych stosuję hiperbolę.