Czy istnieją wiarygodne testy na Covid-SARS-2019?

EDYCJA: Po zapoznaniu się z następującym materiałem https://www.youtube.com/watch?v=j-r_A_pKC98  dochodzę do wniosku, że jednak część testów w obiegu może faktycznie skutecznie testować ten specyficzny patogen. Nie mam jeszcze pewności, ale po zapoznaniu się z metodologią izolacji wirusa https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7045880/ muszę przyznać, że metoda ta moim zdaniem jest pomysłowa i wiarygodna. Pozostaje wątpliwość w kwestii 100% oczyszczenia wirusa – nie zostało to zrobione. Ale wszystkie inne przesłanki wskazują, że testy PCR na podstawie tej referencyjnej analizy mogą być wiarygodne. Badam temat.

 

STARA TREŚĆ NOTKI:

Artykuł oryginalny: https://off-guardian.org/2020/06/27/covid19-pcr-tests-are-scientifically-meaningless

Tłumaczenie: https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/zdrowie/nie-istnieja-wiarygodne-testy-na-sars-cov-2/?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C3683136445

W skrócie: cała ta “pandemia” oparta jest na testach, które nie testują wiarygodnie obecności wirusa, tylko zestawy cząstek RNA, które znaleziono przy komórkach, przy których znaleziono wirusa. Jednak nigdy i nigdzie nie wykonano izolacji wirusa, czyli oczyszczenia go, aby mieć pewność, że testujemy tylko RNA wirusowe.

 

O autorze: space